דיווח: יאניוטיס קרוב למעבר לאטרומיטוס

השוער, שלא מקבל קרדיט במשחקי האימון האחרונים, עשוי לעבור לאטרומיטוס. הקשר עדיין נמצא בסרביה. האלופה עושה מאמץ גדול לצרף את דן ביטון בהשאלה עם אופצית רכישה

תומר לוי
תומר לוי  05.08.20 - 17:24
תחילת כתבה

בדרך החוצה: אנדראס יאניוטיס לא נמצא בתכניות של מכבי ת"א לעונה הבאה, שבונה על דניאל פרץ כשוער שני. היווני לא שותף בשני המשחקים האחרונים, כשהאלופה תנסה להשאיל את השוער היווני. על פי דיווחים ביוון, אטרומיטוס, קבוצתו של טל כחילה אשתקד, על סף סיכום עם יאניוטיס, שעשוי לעבור בקרוב בהשאלה לקבוצה היוונית. אם אכן המעבר יושלם, דניאל פרץ ישמש כשוער שני. 

גם לגבי אורוש ניקוליץ', שלא נמצא בארץ בשלב זה, ינסו בקבוצה למצוא פתרון הולם, כשגם הוא צפוי לעזוב בגזרת אייל גולסה, נכון לעכשיו, אין התקדמות משמעותית ובמקביל למו"מ עם מכבי, הקשר יתחיל לבחון אופציות בחו"ל.

במקביל, הצהובים מחפשים רכש. האלופה מאוד רוצה לצרף את דן ביטון, כשהמתווה הוא השאלה עם אופציית רכישה.

בהקשר אחר, מכבי תל אביב אמנם הודיעה לעומר אצילי ודור מיכה שהם משוחררים לאלתר מהקבוצה, אך עושה רושם שהסאגה הגדולה של העונה החולפת רחוקה מלהיגמר. בשלב זה, שלושה ימים אחרי שחרורם הרשמי, עדיין לא נערכה שיחה עם נציגיהם ולא הוצגה אפילו הצעה ראשונית על פיצוי בעקבות סיום החוזה בטרם עת.

בצד של השחקנים, דבר אחד בטוח: שניהם, גם אצילי וגם מיכה, מאוד רוצים לסיים את הסאגה ללא בוררות, מחוץ לבתי המשפט ובצורה נוחה לכל הצדדים. על פי ההערכות, מכבי ת"א גם לא תנסה לטעון כי לאצילי ומיכה לא מגיעים כספים למרות שהשניים מחזיקים בחוזה לעונה שלמה.

אם תשאלו את הצמד המסובך, אגב, ברור שללא כתב אישום למכבי יהיה קשה "לברוח" מהחוזה. כשהנושא ייפתר, אם וכאשר, השחקנים יבדקו אופציות בחו"ל, בין היתר גם בליגות בכירות יותר מיוון וקפריסין.

וכעת, לשאלת השאלות: מי יעמוד על הקווים של מכבי ת"א? ובכן, נכון לרגע זה, גם במקרה הזה אין התקדמות משמעותית, כששלושת המועמדים הידועים עדיין מאיישים את הרשימה - אלפרד סחרודר, יורגוס דוניס ואיוואן יובאנוביץ'. כפי הנראה, הצוות של פטריק ואן ליוון ואורי דוד הוא זה שיעמוד על הקווים במשחק אלוף האלופים מול הפועל ב"ש, ויכין את הקבוצה למוקדמות ליגת האלופות.