הפועל ת"א: החלו שיחות לא רשמיות עם גוטליב

אופטימיות בנוגע להשלמת העסקה עם בית"ר. עוד בגזרת המחליפים: גם כחילה ובן הרוש בפנקסים

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  05.08.20 - 06:55
תחילת כתבה

בהפועל תל אביב טרם סגרו את כל הפרטים מול אוראל דגני ובית"ר ירושלים, אבל למרות זאת מאמינים כי העסקה תיסגר. כזכור, פרסמנו כאן אתמול (שלישי), כי האדומים רוצים שהבלם יוותר על שתי המשכורות האחרונות שהוא אמור לקבל: משכורת יוני, שלא שולמה מזה חודש, ומשכורת יולי, שאמורה להיכנס בעוד מספר ימים.

דגני, שכבר שלח מכתב התראה לפני תביעה לפני כשבועיים לגבי משכורת יוני, לא מוכן לוותר על הכסף שמגיע לו - ובכל זאת, ההנחה היא כי המועדונים ימצאו את הדרך לפשרה וקפטן הפועל יעבור לבירה.

כעת, השאלה שמעסיקה את האדומים היא מי יהיה מחליפו בהגנה. המו"מ מול טל כחילה נמשך, כשאתמול עוד היו פערים בין הצדדים. גם עומרי בן הרוש עדיין נמצא על הפרק, שכן בשבועיים האחרונים מתנהל מו"מ מולו.

בנוסף אליהם, יש גם שם מפתיע: אדי גוטליב. אתמול פרסמנו כי חלק מהאוהדים רוצים מאוד שהבלם, שעזב את הפועל בקיץ האחרון לליגה הרוסית, יחזור. כעת מתברר כי כבר נעשו שיחות לא רשמיות בין אנשי המועדון לבין גוטליב, אבל בשלב הזה הוא לא ממהר לחזור לחודורוב.

חשוב לציין שגוטליב הוא שחקן חופשי, דבר שמקל על הצטרפותו מבחינת ההנהלה, זאת כמובן משום שיצטרכו לשלם רק את משכורתו ולא דמי העברה. ועדיין, למרות שיש שיחות מאחורי הקלעים עם גוטליב כאמור, שני הצדדים טוענים נכון לעכשיו כי הסיכוי שאכן הבלם ישוב למועדון הוא קטן מאוד.

הפועל תל אביב חתמה על הסכם חסות חדש עם הכשרה חברה לביטוח
הכשרה חברה לביטוח, בניהולו של שמעון מירון, חתמה על הארכת הסכם החסות עם מועדון הכדורגל הפועל תל אביב גם לעונה הקרובה עם אופציה לשלוש שנים נוספות. הקבוצה תקרא החל מהיום "הפועל הכשרה ביטוח תל אביב".

כזכור, החליפה הכשרה חברה לביטוח את ארקיע כנותנת החסות של הפועל תל אביב במהלך חודש יוני האחרון, למשחקי הפלייאוף שהתחדשו עם היציאה מסגר הקורונה. כעת, לקראת תחילת עונת המשחקים החדשה, החליטה הכשרה חברה לביטוח, להמשיך את ההסכם עם אופציה ל-3 שנים נוספות.

נציג הבעלים של הפועל תל אביב, בועז תושב, שהחל את הקשר עם הכשרה לפני מספר חודשים, מסר: "אנו גאים כי הכשרה חברה לביטוח תשמש כנותנת החסות הראשית של קבוצת הפועל תל אביב החל מהעונה הנוכחית ומהיום יקרא שמו של המועדון הפועל הכשרה ביטוח תל אביב".

עוד הוסיף תושב: "אנו שמחים לאחד כוחות עם אחת מחברות הביטוח המתקדמות, החדשניות והמובילות בארץ, מהלך שהתחלנו בו כבר בחודש יוני. כולנו תקווה ששיתוף הפעולה יימשך תקופה ארוכה. כמועדון בכיר בכדורגל הישראלי, אני חושב שהשילוב עם מותג מוביל בענף הביטוח הוא טבעי לחלוטין. ברוכה הבאה 'הכשרה חברה לביטוח' למשפחה האדומה".

מנכ"ל הכשרה, שמעון מירון, מסר: "אנו שמחים לתת חסות לקבוצת הפועל תל אביב, ובכך לעודד את הספורט הישראלי. ערכי הספורט עומדים בהלימה עם עולם הערכים של הכשרה חברה לביטוח הדוגלת במצוינות, הובלה וחדשנות אנו  מאמינים בבעלי הקבוצה, בהנהלתה ובשחקנים. ומאחלים הצלחה רבה לקבוצה".

בעלי החברה, אלי אלעזרא, אמר: "הכשרה חברה לביטוח תורמת רבות לקידום הספורט והקהילה בישראל, אנחנו שחקנים לטווח ארוך - ורואים את הסכם החסות עם הפועל תל אביב כמהלך טבעי שיניב שיתוף פעולה פורה לעוד שנים רבות. אנו מאחלים הצלחה רבה לקבוצה באתגרים שניצבים בפניה העונה".