כפ"ס עורכת מו''מ לצירופו של עומר דנינו

הבלם מחוזר גם ע''י בני יהודה וחדרה. אפריאט האריך חוזה

גיל לוין
גיל לוין  05.08.20 - 16:14

תגיות: ליגת העל

תחילת כתבה

הפועל כפר סבא ממשיכה לבנות את הסגל שלה לקראת עונת 2020/21 והבטיחה הבוקר (רביעי) את הישארותו של שחקן נוסף במועדון הירוק, כאשר הודיעה על הארכת חוזהו של יהב אפריאט לחוזה עד סיום העונה.

מאז הסתיימה העונה ניסה שחקן ההתקפה בן ה-23 למצוא קבוצה חדשה בארץ או בחו"ל, אך לבסוף החליט להישאר עונה נוספת במועדון בו גדל, כשחוזהו שודרג. "מטבע הדברים אני מאוד שמח להמשיך לשחק במועדון בו גדלתי. מעבר לכך אני גר בעיר ומחובר אליה ולאנשים בה", סיפר אפריאט.

עוד הוסיף השחקן לאחר החתימה: "שמח שאחרי עונת בכורה בליגת העל תהיה לי ההזדמנות להמשיך להתקדם בצבע שאני אוהב ומכיר. מכאן והלאה אני צריך לעבוד ולהוכיח את מקומי. אני מצפה לעונה הזו. אני אופטימי שנוכל לעשות עוד צעד קדימה. שלד השחקנים טוב ויחד עם החברים מהעונה שעברה ואלו שיבואו נשאף לעמוד באתגרים. מצפה לחגוג עם האוהדים".

בינתיים בכפר סבא יסיימו את מחנה האימונים הקצר שלהם, לאחר שמשחק האימון מול בני סכנין אמש הסתיים בתיקו 1:1, כשאת השער היחיד במשחק כבש הבלם הנבחן, איהם אבדח. בן ה-24 הגיע ממכבי אחי נצרת ועשוי להצטרף בקרוב לירוקים מהשרון.

במקביל לחתימתו של אפריאט, הקבוצה מנהלת בימים אלו משא ומתן עם הבלם עומר דנינו. עמיר תורג'מן מגלה הרבה עניין בבלם בן ה-25 שגדל במכבי פתח תקווה והפך הקיץ לשחקן חופשי.

על אף השיחות עם תורג'מן, דנינו מנגד, לא ממהר לקבל החלטות. הבלם מחוזר גם ע"י בני יהודה והפועל חדרה ומצפה להצעות מקבוצות גדולות יותר, ביניהן הפועל ת"א והפועל ב"ש.