סוף טוב: הפועל ב"ש וברק בכר הגיעו להבנות

פרסום ראשון: המאמן יפוצה ב-150 א' יורו ולא יגיע לבוררות

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  06.08.20 - 10:04
תחילת כתבה

פרסום ראשון: הפועל באר שבע וברק בכר הגיעו להבנות על גובה הפיצוי שיועבר למאמן מכבי חיפה, זאת אחרי שאסי רחמים הצליח לתווך כשכל צד בא לקראת השני. על פי ההערכות, מדובר בכ-150 אלף יורו שיועברו לבכר שהחזיק בב"ש בחוזה לשנתיים נוספות.

בב"ש עשו הכל כדי להימנע מבוררות אליה אמורים היו להגיע אלי ואלונה ברקת, כשגם בכר מצידו העדיף שלא להגיע לסיטואציה לא נעימה במועדון אותו הוביל להישגים הכי משמעותיים בהיסטוריה, וכתוצאה מההבנות הפסיד כמעט מיליון שקלים. 

כזכור, בכר נפרד בינואר 2020 מב"ש, איתה זכה בשלושה תארי אליפות רצופים, אחרי שרשרת תוצאות לא מחמיאות. לאחר שחתם במכבי חיפה, היא התחנה הבאה של המאמן, נוצרו פערים לגבי הפיצוי שיקבל מב"ש - וכעת, העניין נפתר בשלום.

במקביל, איתמר שבירו, חלוץ הפועל ראשל"צ בעונה שעברה, חתם בהפועל ב"ש לשלוש העונות הקרובות. "אני שמח להמשיך את דרכי במקום בו גדלתי ואני כל כך אוהב", הוא אמר. "לאורך השנים גדלתי יחד עם המועדון הזה, שהפך למה שהוא היום ואין גאה ממני להיות חלק ממנו. אני מקווה שאגשים את החלומות שלי יחד עם הקבוצה ונגיע להישגים שישמחו את האוהדים היקרים שלנו. תודה רבה להנהלת המועדון ובמיוחד לאסי רחמים על האמון".