שכטר נכנס לבידוד, צפוי להחמיץ את אלוף האלופים

חלוץ מכבי ת"א שהה ליד חולה מאומת וייעדר מפעילות הקבוצה בעשרה ימים הקרובים. וגם: ניקוליץ' נחת בישראל ("מקווה לקבל הזדמנות"), ומי שני המאמנים שנותרו במירוץ?

תומר לוי
תומר לוי  06.08.20 - 09:26

תגיות: ליגת העל

תחילת כתבה

לא רק בגזרת המאמן הבא של מכבי תל אביב קיים ערפל סמיך, אלא גם באשר לסגל השחקנים. על אף שהוא לא נמצא בתכניות המקצועיות של האלופה, אורוש ניקוליץ' נחת הלילה (בין רביעי לחמישי) בישראל והוא אמור להצטרף לאימונים לקראת חידוש העונה. למרות חוסר הוודאות לגביו, הסרבי אמר לסובביו: "אני מרגיש מצוין. מקווה שמכבי תיתן לי צ'אנס".

מי שיעשה את הדרך ההפוכה וצפוי להיעדר מאימוני הקבוצה, לפחות בעשרה ימים הקרובים, הוא איתי שכטר. חלוץ מכבי ת"א לא ישחק בשבת נגד הפועל באר שבע מאחר והבוקר (חמישי), יומיים לפני המשחק, הודיעה קבוצתו כי הוא ייכנס לבידוד לאחר שבן משפחתו - ששהה בקרבתו - אובחן כחולה מאומת. המשמעות היא ששכטר יחמיץ, ככל הנראה, את שני המשחקים באלוף האלופים (הראשון ביום שבת, הגומלין בדיוק בעוד שבוע).

בתוך כך, כשבוע לפני פתיחת מועד רישום השחקנים למוקדמות ליגת האלופות, למכבי תל אביב שני זרים בלבד כרגע בסגל שהיא בונה עליהם ברמה כזו או אחרת - אנריק סבוריט ואדוארדו גררו. אנדראס יאניוטיס צפוי לעבור בהשאלה לאטרומיטוס היוונית ואילו ניקוליץ', כאמור, לא נמצא בתכניות של הצהובים.

במקביל, גם עתידו של אייל גולסה בצהוב רחוק מלהיות מובטח. כזכור, לקשר הוצע תחילה חוזה לשנתיים, עם אופציה לעונה נוספת, ושכר של 250 אלף דולר לעונה. האלופה שיפרה לאחרונה במעט את הצעתה, אבל הפערים בין הצדדים עדיין גדולים.

ומה באשר למאמן חדש, אתם שואלים? ובכן, על פי המסתמן, נראה כי שניים נותרו במירוץ להחלפת ולדימיר איביץ' על הקווים: יורגוס דוניס היווני ואלפרד סחרודר ההולנדי. בעוד בתקשורת במולדתו נטען כי דוניס מתקרב לישראל, האלופה מנהלת במקביל משא ומתן גם עם מאמנה לשעבר של הופנהיים.

יחד עם זאת, לנציגו של הבעלים מיץ' גולדהאר, ג'ק אנגלידיס, היכרות מוקדמת עם יורגוס דוניס. ההערכה היא כי הקשר הזה בין השניים עשוי לעזור בקידום המשא ומתן בין הצדדים ולהוביל בסופו של דבר להגעתו לישראל של מי שאימן את פנאתינייקוס בשנתיים האחרונות. מעבר לכך, לדוניס גם עבר על הקווים של אפואל ניקוסיה וא.א.ק אתונה.