אל עביד חתם לחמש שנים במכבי חיפה: "אתגר גדול"

כפי שנחשף בערוץ הספורט: שחקן הכנף בן ה-20 ביצע שדרוג משמעותי בקריירה, לאחר שבעונה שעברה שיחק בבית"ר ת"א/בת ים בליגה הלאומית. וגם: טרנט סיינסברי יעזוב

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  06.08.20 - 18:09
תחילת כתבה

החתמה ראשונה למכבי חיפה בעידן ברק בכר: המועדון הודיע הערב (חמישי) על צירופו של איהב אל עביד בחוזה לשלוש שנים, עם שנתיים נוספות כאופציה. "שמח לחתום במכבי חיפה. תודה על האמון. זהו אתגר גדול ואעשה הכל כדי להצליח", אמר הרכש הטרי של הירוקים לאתר הרשמי של המועדון. על המשא ומתן בין הצדדים פורסם לראשונה בערוץ הספורט.

עבור אל עביד, שחקן כנף בן 20, מדובר בשדרוג משמעותי בקריירה. את העונה שעברה העביר במדי בית"ר תל אביב/בת ים מהליגה הלאומית וכבש עבורה 12 שערים בכל המסגרות. אל עביד, אגב, מחלים בימים אלה משבר בידו ואמור לחזור לאימונים עם מגע בתוך כחודשיים. העסקה הושלמה באמצעות סוכן השחקנים דודו דהאן.

במקביל, ממשיכים לחפש במכבי חיפה שחקנים זרים לחיזוק בעמדות הקשר והבלם במקומו של טרנט סיינסברי שמבין שהוא לא בתוכניות, אך מחזיק בחוזה יקר לעונה הקרובה. מועמדותו של ג'ורג' מנדז'ק עוד לא ירדה מהפרק.

בעניין אחר, השחקנים שהבהירו כי הפגישות בענייני הקיצוץ היו ברוח טובה, העבירו מסר דרך נטע לביא כי הם מקבלים את הצעת הקיצוץ שהוגשה לכל אחד מהם בנפרד ועל פי מדרגות שכר. על אף שלא הורשה להישאר עם הקבוצה בבית המלון בחיפה, במועדון התירו לעמרי גלזר להגיע לאימונים מתוקף חוזהו. השוער שמבין ששריף כיוף יהיה השוער המחליף של ג'וש כהן, מחכה להצעות מחו"ל.