מכבי נתניה: אביב אברהם סירב לקצץ 20% משכרו

סוכנו של הקשר ינסה לרכך. לעומתו, דולב אזולאי הסכים להפחתה

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  06.08.20 - 09:07

תגיות: ליגת העל

תחילת כתבה

במכבי נתניה מקווים שגיא מלמד ימצא קבוצה בקרוב כדי שיוכלו לפנות תקציב לשחקני רכש אחרים. בינתיים, לא רק מלמד מטריד את ראשי הקבוצה, אלא גם אביב אברהם שסירב לבקשה לקצץ 20 אחוז מחוזהו.

מדובר בקיצוץ נמוך שהתבקש השחקן באופן יחסי לשכרו, אך במועדון מספרים כי הופתעו מהתנהלותו.אברהם סבור שמאחר וסירב לקצץ, תורגל עם השחקנים המחליפים במשחק האימון האחרון. בניגוד לאברהם, הבלם דולב אזולאי בא לקראת המועדון והסכים לקיצוץ המדובר.

נציגו של השחקן, אדם קידן ייפגש היום (חמישי) עם מנכ"ל הקבוצה, ניב גולדשטיין כדי למצוא פתרון למצב מתוך כוונה שהקשר מוכן לבוא לקראת המועדון בתקופת הקורונה, אבל בקיצוץ מופחת יותר.

נתניה תארח בשבת את הפועל כפ"ס במשחק הראשון בגביע הטוטו. זה יהיה משחקו הרשמי הראשון של ריימונד אטפלד על הקווים, כשעד עכשיו במשחקי ההכנה היהלומים ניצחו בכל שלושת המשחקים שקיימו מול הפועל כפר שלם, הפועל פ"ת ומכבי פ"ת.

"נהיה חייבים להתחזק בעוד ארבעה חמישה משחקים כדי לשרוד בליגה", אמרו בקבוצה למרות התוצאות במשחקי האימון. קוון פרייטר יצא מבידוד ועשוי לקבל דקות. היום יוחלט מי מבין השניים - דני עמוס או רז כרמי יפתחו מאחר ושניהם לא כשירים במאת האחוזים.