הפועל חיפה בדקה את עלותו של שלום אדרי

סילבס מעוניין בקשר בית"ר. קדוש האריך חוזה לעונה נוספת

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  06.08.20 - 11:15

תגיות: ליגת העל

תחילת כתבה

בשקט בשקט, בנתה הפועל חיפה את אחת הקבוצות המעניינות לקראת העונה הבאה בליגת העל. אחרי שכבר הביאה שחקנים דוגמת וויליאם אגאדה ורז שטיין, כעת הקבוצה מחפשת קשר התקפי, ולאתר ערוץ הספורט נודע כי נעשתה בדיקת עלויות עם קשר בית"ר ירושלים, שלום אדרי, שזכה להתעניינות גם בהפועל חדרה.

כרגע הסגל של חיים סילבס כולל ארבעה קשרים: גל אראל, לירן סרדל, סער פדידה ותומר אלטמן. עם זאת, בחיפה טרם הגישו הצעה לקשר בית"ר, שהעונה שעברה היתה הראשונה שלו בקבוצה בליגה הבכירה. בחלק ההתקפי הנטייה היא לצרף את בן אז'ובל שמרשים ועשוי לסגור מעגל. החלוץ צפוי להתמודד עם ויליאם אגאדה על מקום בהרכב.

בנוסף, השוער רן קדוש האריך את חוזהו במועדון בעונה נוספת שתהיה עונתו הרביעית ברציפות בהפועל חיפה וחמישית בסך הכל. הבעלים יואב כץ התייחס להמשך דרכו של השוער: "רן קדוש הוא חלק מהפנים היפות של הפועל חיפה. ספורטאי מקצוען ואדם משכמו ומעלה ואנו שמחים שהוא ממשיך איתנו".

כזכור קדוש היה היחיד מבין השחקנים שיצאו לחל"ת בזמן סאגת הקיצוצים. השוער אמר אחרי החתימה: "אחרי הרבה שנות נדודים, שמח שמצאתי לי סוף סוף בית בקבוצה שנכנסה לי עמוק ללב. ממשיך לעונה רביעית ברצף וחמישית בסה"כ ומקווה להמשיך לשמח ולהסב גאווה קודם כל לאוהדים שתומכים ומעודדים אותי לאורך כל שנותיי במועדון, להצדיק את האמון של הצוות המקצועי ולספק רגעים של נחת לצוות הניהולי. שתהיה לנו שנה מוצלחת ושנצבע שוב את העיר באדום!".