התחדשה: המדים של בית"ר י-ם לעונה הקרובה

עכשיו תורה: הצהובים שחורים השיקו את התלבושת ל-20/21

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  06.08.20 - 17:00

תגיות: ליגת העל

תחילת כתבה

בית"ר ירושלים השיקה את המדים החדשים לעונת 2020/2021, לאחר שנבחרו על ידי האוהדים מבין שלל האפשרויות שהוצעו ובסופו של דבר יצאו לפועל על ידי חברת "יומברו", המאמצת את הקבוצה.

בסופו של דבר נבחרו ארבע גרסאות. הראשונה היא חולצת המשבצות הצהובה שחורה, שחוזרת אחרי הרבה מאוד שנים. החולצה השנייה היא השחורה, גם היא עם משבצות. השלישית היא התלבושת הלבנה, אשר מעוצבת בצורה חדשנית. והאחרונה היא חולצת הרטרו התכלת, שזכתה לפופולריות רבה אצל האוהדים.

מנכ"ל המועדון, מוני ברוש, אמר: "חברי הבית"ריסטים שלנו שוב הוכיחו טעם נהדר בבחירת החולצות, אשר כל אחת מהן מייצגת משהו אחר, שונה ונהדר במועדון שלנו. אנחנו שמחים לצאת עם הבגדים לעונת 2020/2021 ומקווים שאיתן נצא להצלחות גדולות בעונה הזאת".

בעלי חברת יומברו, רוני הרדי, הוסיף: "חברת יומברו שמחה מאוד על שיתוף הפעולה עם מועדון הכדורגל ביתר ירושלים בשנתיים הקרובות, ותשקיע את כולה במיתוג המיזם המשותף, כפי שנעשה באירופה עם שאלקה, ורדר ברמן, ווסטהאם ומיורקה. אנו רוקמים יחסים מצוינים עם המועדון מעבר לחוזים הסטנדרטים המקובלים ונראה את זה במהלך העונות הקרובות. הצלחת בית"ר בעונת 2020/2021 חשובה לנו כחלק מהמותגים המובילים בעולם הכדורגל בארץ ובעולם. יאללה בית"ר!".