"הותשתי ממלחמות": דגני נפרד מהפועל בפוסט נוקב

קפטן האדומים לשעבר ביקש להסביר את חתימתו בבית"ר ירושלים בפני האוהדים וכתב: "פעם זה נידוי, פעם בוררות, ועכשיו אלה חודשיים שבהם אני לא מקבל שכר. כמה אדם יכול להילחם כשהסיכויים נגדו? מסתבר שמלחמות קורות בקיץ. אוהדים יקרים, מגיע לכם יותר"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  06.08.20 - 19:44

תגיות: ליגת העל

תחילת כתבה

רגע לפני שהמעבר שלו לבית"ר ירושלים הופך רשמי, אוראל דגני פנה לחשבון האינסטגרם וביקש להיפרד מאוהדי הפועל תל אביב - במדיה שיחק בארבע העונות האחרונות. בין השאר, הקפטן לשעבר שלח מסר חד וברור: ההנהלה היא זו שגרמה לי לעזוב את המועדון.

"יש לי בקשה, תנשמו לפני שאתם קוראים הכל, לפני שאתם מגייבם על אוטומט", כתב דגני בפתיחה. "זה הפוסט הקשה ביותר שכתבתי כאן, אני רגע לפני אתגר חדש ובמקום להרגיש רק רגשות טובים, הלב כואב. אוהדים יקרים, תמיד הייתם חשובים ובראש סדר העדיפויות עבורי. עברנו הכל ביחד, אפילו בליגה השנייה היינו. בשבילי, להיות קפטן זה לא סרט, זו מנהיגות, זו אחריות ובעיקר זו שליחות עבור המועדון ועבור האוהדים".

לאחר ש"הכין את הקרקע", דגני עלה להתקפה: "לקחתי החלטה כבדה וקשה ואני חייב לכם האוהדים את ההסבר הזה, לא לאף אחד אחר. בכל הכנות - פשוט התעייפתי. הותשתי ממלחמות כל פעם מחדש - פעם זה נידוי, פעם בוררות, ועכשיו זה חודשיים שבהם אני לא מקבל שכר. בצד המקצועי, היה לי טוב בהפועל, הרגשתי מוערך ובתמורה נתתי את כל-כולי במחיר שלא כל שחקן היה לוקח".

דגני סיכם: "התקופה האחרונה הייתה הקש ששבר את הגב שלי ושל המשפחה שלי. הייתי מוכן לקצץ, והרבה! אך מן העבר השני לא רצו להתחייב לכלום ובדרך-לא-דרך הראו לי את הדרך החוצה. מסתבר שמלחמות כבר כן קורות בקיץ - כמה אדם יכול להילחם כשכל הסיכויים נגדו? אני מנצל את הבמה הזו שוב להגיד מיליון תודות לאוהדים שתמכו, פירגנו, עודדו והעריכו את הלחימה שלי על הדשא. התקופה איתכם תישאר חרוטה בליבי לעד. מגיע לכם יותר".