שרון ניסנוב תקף: "דגני לא מאמין לשקרים של עצמו"

בעלי הפועל תל אביב נגד הבלם: "הוא אמר שיעבור רק לחו"ל או שיישאר, לא אתפלא אם יבקש לעזוב את בית"ר תמורת הצעה של עוד 5,000 דולר". שחר הירש חתם לעונה נוספת

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  07.08.20 - 09:11

תגיות: ליגת העל

תחילת כתבה

אחרי שחתם אתמול באופן רשמי בשעות הערב בבית"ר ירושלים, בהפועל תל אביב נפרדו מאוראל דגני, ובגזרת הבעלים לא סיימו את התקופה של הקפטן בצורה נעימה. "אוראל לא מאמין לשקרים של עצמו. מה שהוא ביקש בתמורה לקיצוץ קטן, הוא קיבל", תקף אחד מהבעלים, שרון ניסנוב.

"הוא אמר לי שהחלום שלו הוא לשחק  בחו"ל והוא יעבור רק לחו"ל", הסביר ניסנוב. "או שהוא ישאר בהפועל ת"א עם ההצעה שנתתי לו, לכן הסכמתי שייצא לחו"ל בחינם. לא אתפלא אם בסוף השנה הוא ירצה לעזוב את בית"ר, אם קבוצה אחרת תציע לו חמשת אלפים דולר יותר", סיכם בעקיצה.

גם משה סיני הגיב בנושא: "ישבנו עם אוראל דגני. נתנו לו את כל מה שהוא ביקש. הוא אמר שרק חו"ל מעניין אותו ונתנו לו לעזוב בחינם, בכל זמן נתון. לכל אחד יש את החישובים הכלכליים שלו. מה שנטען פשוט לא נכון. אני בוודאי הייתי נוהג אחרת".

 

בתוך כך, במועדון מתעקשים כי הם יפתרו את עניין הבטוחות הנוספות, שהבקרה התקציבית יחד עם עו"ד עמית פינס, היועץ המשפטי של ההתאחדות לכדורגל, מחייבים אותם להעמיד כנגד חובות חו"ל (החובות מול אופ"א ופיפ"א שנגררים עוד מימי הפירוק). מדובר בבטוחות בסכום של 5-6 מיליון שקלים, והבעלים של הקבוצה מנסים לפתור את הסוגייה בדרך משפטית.

מכיוון שהקבוצה עדיין לא עברה בבקרה, היא לא תוכל לשחק עם כל שחקניה במשחק מחר מול מ.ס אשדוד בגביע הטוטו. ארנסטס שטקוס ויגאל בקר לא יוכלו להירשם מכיוון שהם שיקח בליגה שנה שעברה. ניב סרדל ירשם כנבחן, וכן הזרים החדשים שהגיעו, ארמנדו קופר, לבאן קוטליה ועומר בראון.

בתוך כך, החלוץ שחר הירש חתם על חוזה לעונה נוספת במועדון. הירש אמר לאחר החתימה: "אני שמח להמשיך במועדון שכבר הפך עבורי לבית. עברתי שיקום לא פשוט - ואני מודה להנהלה, משה וניר על האמון בי, הליווי במהלך התקופה הזו והתחושה הטובה שנתנו לי. זו עונה חשובה עבור המועדון וגם עבורי בפן האישי ואעשה הכל כדי שנצליח לעמוד באתגרים הרבים שעומדים בפנינו״.