דגני ערך אימון בכורה בבית"ר: "הבית החדש"

הבלם לא צפוי להיכלל בסגל לגביע הטוטו. המועדון לא עבר בבקרה

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  07.08.20 - 10:22
תחילת כתבה

בית"ר ירושלים רשמה אמש (חמישי) החתמה מעניינת, כאשר סאגת אוראל דגני הסתיימה עם חוזה לשלוש עונות תמורת שכר של 180 אלף אירו וללא דמי העברה. דגני זוכה לחיבה רבה מהמנהל המקצועי יוסי בניון, לאחר שהשניים שיתפו פעולה תחת רוני לוי במכבי חיפה. בבית"ר הודו: "צירפנו את הבלם הישראלי הכי בכיר שיכולנו".

בסיום האימון, אמר דגני לאתר הרשמי: "חיכיתי לדבר אחרי האימון הראשון, ושמעתי לא מעט על חדר ההלבשה כאן ועל הקבוצה. אני מתחיל פרק חדש ומרגש בקריירה, ואתן לבית״ר, הבית החדש שלי, את הכל. מחכה לעלות על הדשא, לדחוף קדימה ולנצל את ההזדמנות שניתנה לי במועדון. עכשיו בכל הכוח – יאללה בית״ר". הבלם לא צפוי להיכלל בסגל לקראת משחק גביע הטוטו מול בני יהודה.

דגני מצטרף למרכז הגנה הכולל את טל בן חיים, דיוגו ורדסקה ואור זהבי. ייתכן שבעקבות הגעתו של דגני, זהבי ירצה לצאת בהשאלה לקבוצה בה יוכל לשחק יותר. דגני ערך הבוקר אימון בכורה ויתחיל להיכנס לעניינים. הבלם שלא עבר בבקרה, לא יהיה בסגל למשחק מחר נגד בני יהודה, כמו גם אורן ביטון.

כעת, במועדון יפעלו לצירוף קשר אחורי זר, זו המטרה של הצוות המקצועי. כרגע החיזוק ביתר העמדות תלוי בהמשך דרכם של פרדי פלומן ואנטואן קונטה. בבית"ר מעוניינים למכור את שני הצרפתים. בתוך כך, מחר תפתח בית"ר ירושלים את משחקי גביע הטוטו כשתפגוש את בני יהודה. הקשר מיכאל אוחנה ששב להתאמן לאחר היעדרות ארוכה, נמצא בספק גדול למשחק. ייתכן ובבית"ר יעדיפו לשמור עליו לליגה.

בנושא אחר, בית"ר לא עברה בבקרה התקציבית ונדרשת להעמיד ערבויות, זאת למרות שהתקציב ירד. במועדון יקיימו שיחה עם מנהלת הליגה ונציגי האוצר.