הפועל חיפה במכתב לשחקנים: קצצו עוד 15%

בסגל הופתעו מהדרישה החדשה. עדי נמני עדיין על הפרק

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  07.08.20 - 13:14
תחילת כתבה

הפועל חיפה נמצאת בשיחות מול מנהלת הליגה לקבלת רשת הביטחון כפי שהובטח ע"י משרד האוצר, זאת בתנאי שהתקציב ירד ב-30%. הפועל חיפה הגישה את המסמכים, אך היא לא עומדת בתנאים וצריכה להוריד את שכר השחקנים.

היום הופתעו השחקנים שחתמו על חוזים חדשים וביניהם אלמוג בוזגלו, גל אראל, רז שטיין, לירן סרדל, נס זמיר, מיקי סירושטיין ונוספים לקבל מכתב עם דרישה לקצץ ב-15% משכרם. הדרישה מדור מלול, עדן בן בסט, ניסו קפילוטו ובן והבה נותרה לקצץ 30% משכרם, שכן הם מחזיקים בחוזה שנוסח לפני הקורונה.

כרגע, סאגת הקיצוצים לא עוברת בשקט והשחקנים מסרבים לקצץ. הבעלים, יואב כץ הסביר: "כולם יצטרכו לקצץ, זה מצב לא פשוט. אנחנו רוצים שתהיה קבוצה טובה, אבל כולם צריכים להתגייס".

בתוך כך, מועמדותו של המגן הימני, עדי נמני שעזב את הפועל רעננה עדיין על הפרק. זאת בעקבות פציעתו של דור מלול וכן העובדה שהוא טרם קיצץ בשכרו.

תגובת הפועל חיפה: "במהלך שיחת עבודה עם הבקרה התקציבית השבוע לקראת אישור התקציב הועלתה דרישה ממשרד האוצר להגדיל את הקיצוץ בשכר השחקנים בהשוואה לשנה שעברה (במסגרת מתווה הפיצוי לקבוצות). בעקבות כך אנו פועלים לקיצוץ בשכר שחקנים בעלי השכר הגבוה במועדון, כפי שאנו נדרשים, בצורה מדורגת לפי גובה המשכורת ותוך כדי שיח עם השחקנים".