בהפועל חיפה: שחקנים מסרבים לקצץ

חלק עשויים לעזוב. מלול טוען: יש הצעות מבית"ר והפועל ת"א

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  08.08.20 - 09:44

תגיות: ליגת העל

תחילת כתבה

הכתובת הייתה על הקיר. שחקני הפועל חיפה לא אהבו את דרישת ההנהלה לקצץ, ובעיקר השחקנים שחתמו לאחרונה: אלמוג בוזגלו, רן קדוש, רז שטיין, נס זמיר ואחרים. בהפועל חיפה מודים כי הבקשה אתמול (שישי) לשחקנים לא פשוטה, שכן הם כבר חתמו על חוזה מקוצץ בעידן הקורונה, ויואב כץ הסביר: "אנחנו מנסים לבדוק אפשרות שלא יקצצו, יש להם נקודות זכות".

נס זמיר לדוגמא, החזיק בהצעה גבוהה יותר מעירוני קריית שמונה, אך בכל זאת נשאר במועדון. אם יחליטו להציב לו אולטימטום, יהיו קבוצות שיחשקו בשירותיו כמו אותה ק"ש. לעומת זאת, על בוזגלו יש כעס מצד המועדון שכן הוא מיעט לשחק בשנתיים האחרונות בגלל פציעות, ולמרות זאת הוא קיבל חוזה לעונה נוספת.

השחקנים מצידם לא מתכוונים לקצץ בשלב הזה, כץ עצמו קיים שיחות עם נציגי ההתאחדות לכדורגל ומנהלת הליגה בכדי להבין את הסכום המדוייק שהקבוצה צריכה לקצץ על מנת לקבל את רשת הביטחון. בכל מקרה, ישנה דרישה מצד ההנהלה לדור מלול, עדן בן בסט, בן והבה וניסו קפילוטו לקצץ 30% בשכרם טכץ הבהיר להם שמי שיסרב, ימצא עצמו מחוץ למועדון. שני הבלמים פצועים ועיקר תשומת הלב תופסים המגן והחלוץ.

בהפועל חיפה טוענים שמלול אמר להם כי הוא מחזיק בהצעות מבית"ר ירושלים, שבה שיחק בעבר, וכן מהפועל תל אביב וכרגע אין כוונה לעמוד בדרכו. המגן ייעדר בכל מקרה מהמפגש ביום ראשון נגד בני סכנין בגלל פציעה וירין סרדל הצעיר צפוי לפתוח במקומו. לירן סרדל ייעדר גם הוא. רז נחמיאס, ויליאם אגאדה ורז שטיין צפויים לערוך בכורה. מסתמן שרן קדוש יפתח בין הקורות.

הרכב משוער: רן קדוש, ירין סרדל, מיקי סירושטיין, גיא משפתי, רז נחמיאס, גל אראל, תומר אלטמן, סער פדידה, נס זמיר, רז שטיין, וויליאם אגאדה.