אין נזק לרצועה: כהן כשיר לפתיחת הליגה

זריקת הרגעה במכבי נתניה. מחמאות למלדה לאחר הניצחון 0:3 על כפ"ס

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  09.08.20 - 18:13
תחילת כתבה

צפירת הרגעה במכבי נתניה: בדיקת האולטראסאונד שערך היום (ראשון) אלמוג כהן לא הראתה נזק לרצועה. הקפטן הוותיק סובל ממתיחה בגיד ויהיה כשיר לפתיחת העונה בליגה ב-29 לאוגוסט. 

כזכור, ריימונד אטלפד היה מודאג לאחר הפציעה של כהן שיצא לקראת סיום המחצית הראשונה אחרי שסיבב את ברכו בניצחון 0:3 על הפועל כפ"ס בגביע הטוטו. לשמחת ראשי המועדון, התוצאות היו חיוביות והקשר ישוב לאימונים בתחילת השבוע הבא.

אלעד שחף, שלא שותף אתמול, ישחק ביום שלישי נגד מכבי פ"ת, בעוד אביב אברהם שהתלונן על רגישות בשריר האחורי בספק למשחק. בשל עומס המשחקים והאימונים נראה כי אטפלד יבצע עוד שינוי אחד או שניים. רון אשכנזי הופתע שלא התלבש על אף שישנם חמישה חילופים וחסרו שחקני התקפה על הספסל.

בנתניה יודעים שיצטרכו להתחזק בעוד חמישה שחקנים לפחות ולפגוע בזרים כדי שהקבוצה תוכל להיראות טוב יותר. במקביל בצוות המקצועי היו מרוצים מיונס מלדה שבישל פעמיים וכבש ומירין שרעבי שהושאל בעונה שעברה להפועל עכו והציג יכולת טובה כמחליף בחלק הקדמי. גיא מלמד, שסירב לקצץ 50 אחוזים משכרו, קיבל אתמול דקות אבל הערכה היא כי יעזוב בימים הקרובים כשקבוצות בפולין מתעניינות בו. מנגד, אביב אברהם קיצץ 20 אחוז בחוזהו לעונה הקרובה, אחרי שבמועדון האריכו את חוזהו בשנתיים נוספות, עד 2023.