שביעות רצון בקרית שמונה: "לא נפלנו ממכבי חיפה"

הצפוניים ממתינים לשחרור הופמייסטר, אנסה יצטרף לאימונים

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  10.08.20 - 10:28
תחילת כתבה

עם תשעה בוגרי מחלקת הנוער בהרכב, עירוני קרית שמונה פתחה אמש (ראשון) את עונת 20/21 ברגל שמאל, עם הפסד ביתי למכבי חיפה במסגרת גביע הטוטו. עם זאת, במועדון היו מרוצים מהיכולת ומסתמן שגם בליגה יקבלו שחקני הבית הזדמנות.

הקבוצה של קובי רפואה יצרה מצבים והצליחה להביך את הגנת מכבי חיפה, אך לא השכילה לכבוש. במועדון סיכמו: "בשביל משחק פתיחה זה היה משחק טוב, לא נפלנו ממכבי חיפה". בקריית שמונה סבורים כי יחד עם השלד הקיים, חזרתם של מוחמד שכר וזיו מורגן מפציעות וצירוף 2-3 שחקני חיזוק, הקבוצה תציג כדורגל אטרקטיבי.

"לפרקים שיחקנו מצוין, בעיקר במחצית הראשונה", סיכם המאמן, קובי רפואה, את יריית הפתיחה. "גם במחצית השנייה היו דברים טובים. אני חושב שתהיה לנו קבוצה טובה וראו את זה. אנחנו מכוונים הכי גבוה שאפשר".

קפטן הקבוצה, עידן נחמיאס, הוסיף: "בסופו של דבר הפסדנו, ואני לא אוהב להפסיד. הרבה שחקנים צעירים שיחקו, הם היו בסדר גמור ונתנו את הלב. אנחנו עם הפנים למשחק הבא, רוצים להתקדם". רועי קהת ואדריאן רוטצ'ט רשמו הופעות בכורה מחודשות, וזכו לשבחים על יכולתם. בנוסף, אורי דהן רשם משחק טוב והיה בולט בחלק האחורי.

בתוך כך, הקשר יואב הופמייסטר, שחתם בשבוע שעבר, טרם קיבל את השחרור הבינלאומי שלו מלאסק לינץ האוסטרית. לפי כך, הופמייסטר לא יכול היה ליטול חלק במשחק, אך במועדון מקווים שהשחרור יגיע לפני המשחק נגד הפועל חיפה ברביעי. יוג'ין אנסה, החלוץ הגנאי שחתם אתמול, צפוי לעמוד לשירותו של רפואה רק למשחקי הליגה. במועדון בטוחים שהשילוב בין אנסה ללוסיו יכול ליצור חלק התקפי מצוין.

בגזרת הרכש, שני השמות הבולטים כעת הם ניר לקס ועמית זנטי. הקשר נמצא בבוררות מול הפועל תל אביב, בעוד החלוץ מחזיק בחוזה בבני יהודה אך לא מתאמן ורוצה לעזוב.