כבר מרגיש בבית: דוניס העביר את אימון מכבי ת"א

למרות שעדיין לא הוצג במועדון, המאמן הרגיש לראשונה את הדשא בקריית שלום, שוחח עם השחקנים ופרש בפניהם את משנתו. ההודעה מתעכבת בשל פערי השעות לעומת קנדה

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  11.08.20 - 21:07

תגיות: ליגת העל

תחילת כתבה

המאמן הבא של מכבי תל אביב - יורגוס דוניס, מתאקלם בארץ וממתין לדעת אם יוכל לעמוד על הקווים במשחק מול ריגה במסגרת הסיבוב הראשון המוקדם בליגת האלופות. בינתיים, הוא כבר החל להרגיש את הדשא בקריית שלום כשהעביר בעצמו את אימון האלופה לקראת החתימה המסתמנת.

אז איך עברה החוויה הראשונה של דוניס בקריית שלום? תחילה, המאמן ביקש להציג את הצוות שהגיע עימו. לאחר מכן, ערך שיחת פתיחה בה הציג את עצמו בפני שחקני מכבי תל אביב, את החזון שלו וכן את הדרך בה הוא רואה את הכדורגל של ימינו. אגב, במועדון הסבירו שההודעה הרשמית טרם פורסמה בשל הבדלי השעות בקנדה והיא תצא מחר.

"בכל קבוצה שהגעתי שאפתי להגיע הכי רחוק שאפשר", אמר דוניס לסובבים אותו עוד לפני שהגיע לאימון, "אני יודע בדיוק מה מכבי ת"א עשתה בשנים האחרונות באירופה והמטרה של כולנו צריכה להיות ברורה, להגיע לשלב בתים בליגת האלופות או בליגה האירופית". על פי גורמים במכבי, המאמן עבר בדיקת קורונה ביוון וגם אתמול בישראל כדי לנסות וללחוץ על משרד הבריאות לשחררו מבידוד למשחק מול ריגה.

הפרופסור איתמר גרוטו אמר בנושא: "אנחנו בדיונים עם המנהלת לראות אם ניתן יהיה לשחררו לפני תום הבידוד כדי שיעמוד על הקווים ובתנאי שיתנהל על פי הנהלים". עד מחר צריכה מכבי ת"א להגיש את רשימת השחקנים שלה לסיבוב הראשון, כשהיא רשאית לרשום שני שחקנים נוספים עד 24 שעות לפני שריקת הפתיחה מול ריגה.