ג'ראפי וגיא חיימוב מועמדים לבני יהודה

הכתומים לא בטוחים שניראון בשל וכבר סימנו אלטרנטיבות

גיל לוין
גיל לוין  12.08.20 - 09:48
תחילת כתבה

חדר ההלבשה של בני יהודה היה שקט במיוחד אמש (שבת) אחרי ההפסד 5:1 למ.ס אשדוד באצטדיון הביתי. "חשוב שנלמד להפיק את הלקחים מהמשחק הזה ומהחצי השני במיוחד. לא היינו קרובים ולא שיחקנו נכון. היינו מאוד חשופים להתקפות המעבר ועשינו כל מה שלא היינו צריכים לעשות. זה הכריע את המשחק", סיפר אלישע לוי.

בינתיים בצוות המקצועי ינסו להסיק מסקנות מההפסד, כשאחת השאלות המרכזיות קשורות לעמדת השוער. במועדון מאוד מאמינים בעומר ניראון הצעיר, אך לא בטוחים שהוא בשל לקבל את אפודת השוער הראשון. בתוך כך, לא מעט מועמדים ישנם על שולחנו של אלישע לוי, ביניהם גם יואב ג'ראפי וגיא חיימוב, על הפרק.

עוד בגזרת הרכש, לאחר שאופציית ההשאלה ירדה מהפרק, בני יהודה צפויה לרכוש את עמית כהן מרעננה בעבור כ-600 אלף שקלים, כששתי הקבוצות מראות נכונות להשלים את המעבר. כמו כן, במועדון עדיין לא גיבשו החלטה באשר לג'וף גאירה הצעיר, ומנסים לצרף שחקן התקפה זר לסגל, וכן, גם שחקנים על מקומם של דור ז'אן ועמית זנטי שצפויים לעזוב.

גם סתיו פיניש שרשם הופעת בכורה מחודשת שיתף בתחושות: "לא ככה רציתי שיראה משחק החזרה שלי לבני יהודה, ייחלתי לפתיחה אחרת. אני חושב שנראינו טוב בהתחלה ואחר כך נחלשנו וזה לגיטימי לתחילת העונה. אנחנו לא יכולים להרשות לעצמנו להיראות ככה במחצית שניה, להיות פגיעים כל כך בשער. צריך לתקן את זה, יש לנו זמן".