מכה לב"ש: קרע ברצועות לעמית ביטון

הבלם עלול להחמיץ את כל העונה. מרסלו מלי סיכם בקבוצה

תומר לוי
תומר לוי  20.08.20 - 13:27

תגיות: ליגת העל

תחילת כתבה

מכה לא פשוטה להפועל ב"ש. עמית ביטון עבר היום (חמישי) בדיקת MRI שבה קיימת עדות לקרע מלא ברצועה הצולבת בברך. כזכור, הבלם נפצע במשחק אימון מול נס ציונה.

בהודעה הרשמית נמסר כי השחקן והצוות הרפואי יחליטו על המשך הטיפול שעלול להיות ארוך מאוד. ביטון צפוי לחזור רק ב-2021 ויקווה להספיק להריח את הדשא עוד העונה לליגת העל.

בנושא אחר, קשרה האחורי של ראסינג קלוב הארגנטינית, מרסלו מלי סיכם את תנאיו בשורות האדומים ויושאל לעונה אחת עם אופציית רכישה. האם הוא יהיה שובר השוויון של יוסי אבוקסיס ב-2020/1?

מלי משחק בעמדות הקשר המרכזי והקשר האחורי. אמש (רביעי) דווח בארגנטינה שיחדש את חוזהו בראסינג קלוב שלה הוא שייך, ויצטרף בהשאלה לבית"ר וגם נשיא הקבוצה ויקטור בלאנקו, צוטט כמאשר את הפרסום. בסופו של דבר, הירושלמים ויתרו משום שהם מחפשים שחקן בעמדה אחרת.

מלי, שחגג לאחרונה 28, שיחק בעבר בקולון, בוקה ג'וניורס שאיתה זכה באליפות ובגביע והושאל ב-2016 לספורטינג ליסבון. ב-2017 הקשר הצטרף לראסינג תמורת מיליון יורו וחצי, אך לא הצליח להשתלב בקבוצה והושאל לוויטוריה הברזילאית, בלגראנו, ובעונה האחרונה לסנטרל קורדובה. כעת, מסתמן שהוא בדרך להשאלה נוספת, הפעם בישראל.