"ההשקעה בבית"ר אמיתית ועומדת על הפרק"

איש העסקים צוטט בכאן 11: "אנחנו רוצים שלום ודו קיום"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  12.09.20 - 21:44
תחילת כתבה

האם בית"ר ירושלים תקבל בקרוב גב כלכלי חזק במיוחד מאיחוד האמירויות? כפי שדיווח רועי קייס, בחדשות השבת בכאן 11, איש עסקים מאבו דאבי שמעוניין להשקיע במועדון מהבירה, אמר למקורביו בסוף השבוע האחרון: "העסקת אמיתית ועומדת על הפרק, כבר התקיימו כמה שיחות בזום. רואי חשבון ועורכי דין נכנסו לתמונה כדי לבדוק את היתכנות המהלך מבחינה פיננסית ומשפטית".

ומה הסיבה שאותו איש עסקים רוצה להיכנס דווקא לבית"ר? על פי הדיווח, הוא אמר למקורביו כי יש לו קשרי חברות וקשרים עסקיים עם בעלי הקבוצה מהבירה, משה חוגג. ועכשיו, כשיש הסכם שלום בין המדינות, קיימת אפשרות להיכנס לשותפות גם בתחום הכדורגל.

גם גילויי הגזענות של חלק מהקהל הצהוב-שחור כלפי ערבים לא מטריד את איש העסקים מאבו דאבי, והוא אמר למקורביו: "פנאטיות מושרשת בבורות ובפחד מהאחר. אם תהיה רוח סובלנות, נוכל ליצור אווירה של ידידות טהורה בינינו לבין אחרים. ספורט הוא שפה עולמית שניחנת בסובלנות ושלום בין המדינות והעמים".

לאותו משקיע פוטנציאלי היו גם מילים טובות על אוהדי הקבוצה: "אני אוהב את זה שהקהל של בית"ר מסור ונאמן לקבוצה, ובקרוב הוא יבין שהאנשים באמירויות רוצים שלום ודו קיום. מה שנדרש ממנו זה לכבד את האדם ללא קשר לגזע או לדת".

על פי הדיווח, אותו איש עסקים לא שואף להיות היחיד בליגת העל, והוא קרא לאנשים נוספים באמירויות להתעניין ולנסות להשקיע בקבוצות ישראליות. יש לציין שמדובר באיש עסקים פרטי, שאינו נמנה עם משפחת השלטון, וכרגע הוא מסרב לחשוף את זהותו עד שהעסקה תבשיל.