"בריבו מצוין, לא צריך להביא חלוץ זר"

במכבי פ"ת קוראים ללוזון להעניק יותר קרדיט לסקורר הצעיר

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  13.09.20 - 06:40
תחילת כתבה

בזמן שהאלופה המכהנת מקרטעת ובמאזנה נקודה בלבד משש אפשריות, לעולה החדשה מאזן מושלם: אחרי הניצחון על מכבי תל אביב בבלומפילד (1:2) במחזור הפתיחה, מכבי פתח תקווה הכניעה גם את הפועל כפר סבא (0:2) - והיא הקבוצה היחידה מבין השש שכבר שיחקו במחזור השני שבמאזנה 6 נקודות מלאות.

בעוד גיא לוזון מחפש חלוץ זר, תאי בריבו, שנכנס כמחליף במקומו של גיא חדידה, שלח לו מסר חד וברור שאפשר לבנות עליו כשכבש את השער השני באלגנטיות. החלוץ, שלא שותף בניצחון על מכבי ת"א, נישק לאחר השער את ידו, שם קיעקע מזכרת מאימו שנפטרה כשהיה בן 11.

"אני שמח מאוד לכבוש ולעזור לקבוצה לנצח. חלוץ צריך לנצל את המצבים אליהם הוא מגיע וזה התפקיד שלי להבקיע שערים. מקווה להמשיך ולעזור לקבוצה", אמר בסיום בריבו, שגם זכה למחמאות מאבי לוזון. אגב, בשל העובדה שלמלאבסים אין קפטן שני, מנהל הקבוצה עמי פאן אמר לבריבו להישאר עם סרט הקפטן.

בתוך כך, במועדון ישנם כאלה שקוראים ללוזון לא להחתים חלוץ זר ולהעניק יותר קרדיט לבריבו, שכבש תשעה שערים אשתקד בליגה הלאומית בדקות משחק מעטות יחסית. "בריבו שחקן מצוין, לא צריך להביא זר", אמרו במועדון. יחד עם זאת, במכבי פ"ת הודו כי היכולת ההתקפית מאמש לא תספיק כדי לנצח את מועדון ספורט אשדוד במחזור הבא.

בעניין אחר, במסגרת הקיצוצים הוחלט לנכות 20 אחוזים משכר השחקנים. כפי שכבר פורסם כאן באתר, לאלי בבייב קיצצו 40 אחוז מהברוטו ללא ידיעתו ונראה כי המצב בינו ובין צחי גיגי לבין המועדון יילך לערכאות משפטית.