הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

הדבקה המונית בחדרה, המשחק מול בית"ר בספק

אחרי מימר, גם העוזר, מאמן הכושר והמנהל נמצאו חיוביים לנגיף הקורונה. רוב השחקנים קיבלו עד כה תשובה שלילית, אבל ההערכה היא שההתמודדות בטדי לא תתקיים כמתוכנן

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  13.09.20 - 10:05
תחילת כתבה

האם משחק נוסף בליגת העל בדרך לדחייה? אחרי שמכבי נתניה מול בני סכנין נדחה אמש (שבת) לאחר מקרים רבים של הידבקות בקורונה אצל הקבוצה מהמגזר, גם ההתמודדות בין בית"ר ירושלים להפועל חדרה בספק. הסיבה: נבדקים רבים אצל חדרה.

ביום שישי קיימה חדרה סבב בדיקות לכל אנשי המועדון לאחר שמאמן הקבוצה שרון מימר אובחן כחיובי לנגיף הקורונה. הבוקר התקבלו התוצאות המדאיגות: מנהל הקבוצה איציק טפירו, עוזר המאמן רן קוז'וק, מאמן הכושר דוד בובליל, ועוזרו אהרון בויקו נמצאו חיוביים גם הם.

למעשה, מלבד מאמן השוערים מאיר טלבי, והמעסה יקיר סבח, שנמצאו שליליים, כל הצוות המקצועי חיוביים. טלבי מתלונן על חום גבוה וחולשה בימים האחרונים ויעבור בדיקה נוספת.

בגזרת השחקנים, רובם קיבלו עד כה תוצאות שליליות, אך ההערכה שהמשחק מחר נגד בית"ר ירושלים יידחה בשל האירועים. אסי גומה ורז בוחבוט, דיווחו על תסמינים וטרם התקבלו התוצאות שלהם. הם הצטרפו לג'ונתן סיסה, עבדאללה ג'אבר, סהר דבאח, אודה מארשל ותמיר גלזר, שהתלוננו על תסמינים. מספר שחקנים נוספים שאובחנו כשליליים, דיווחו גם הם על תסמינים. 

במועדון פנו למנהלת הליגות בשיחות לא רשמיות בכדי לדחות את המשחק שאמור להתקיים ביום שני. בנוסף, במועדון פנו למשרד הבריאות על מנת לבדוק האם הם יכולים לקיים אימון, אותו אמור להעביר מאמן קבוצת הנוער רון קלר, ששימש בשנים האחרונות כעוזר המאמן.

בחדרה הוציאו הודעה רשמית: "לא הוגשה מטעמנו שום בקשה רשמית לדחיית המשחק מחר. אנחנו בקשר רציף עם מנהלת הליגות וממתינים להנחיות משרד הבריאות. נכון לרגע זה, כל צוות האימון יצא חיובי לקורונה. מאמן השוערים אמנם נמצא שלילי, אבל הוא עם חום גבוה. בגזרת השחקנים, שניים מתלוננים על תסמינים. בנוסף, שני אנשי צוות ניהולי נמצאו חיוביים. בשלב זה אנו לא חוזרים להתאמן עד שנקבל הנחיות אחרות".