עוד אחד: בהג'את בשיר נמצא חיובי לקורונה

גם קנדיל וחילו ייבדקו לקורונה. אחמד עאבד מועמד למועדון

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  16.09.20 - 20:20
תחילת כתבה

בבני סכנין עדיין אוספים את השברים לאחר התבוסה 7:0 נגד מכבי נתניה. המצב הבריאותי של השחקנים ממשיך להטריד את ראשי הקבוצה. הקשר בהג'את בשיר, שדיווח על תסמינים קשים, עבר אמש (שלישי) בדיקה נוספת ונמצא חיובי לקורונה, זאת לאחר שבבדיקה שעבר עם יתר השחקנים הוא נמצא שלילי.

בשיר התאמן באופן מלא עם השחקנים כולל האימון שהיה ביום ראשון האחרון. כמו כן, הוא אמור היה להיות רשום בסגל של המשחק האחרון נגד מכבי נתניה. התסמינים הופיעו אצלו ביום שני בבוקר ובמזל לא הגיע למשחק.

בנוסף, עוד שחקנים ואנשי צוות מדווחים על תסמינים, כאשר חלקם עברו בדיקות היום והתוצאות יתקבלו מחר. הבלם המורחק, חסן חילו, והשוער הפצוע, מחמוד קנדיל, דיווחו על תסמינים והם צפויים לעבור בדיקת קורונה בהמשך היום.

תפנית מעניינת התרחשה בגזרת השוער, תומר הרן, שפתח במשחק והוחלף במחצית. עוזר המאמן הראל סלע הסביר בסיום כי הרן חש לא טוב, אלא שהשוער הפריך זאת בשיחה עם חבריו לקבוצה ולטענתו היה בריא וההחלטה התקבלה על ידי ההנהלה.

בעניין אחר, לאחר שחרורו של לואנדרסון הברזילאי, בצוות המקצועי ממתינים לחיזוק שטרם הגיע. המו"מ עם חלוץ הפועל רעננה, כארם ארשיד, הוקפא. שם שעלה בימים האחרונים הוא של חלוץ אחי נצרת, אחמד עאבד, שמחזיק בסעיף יציאה לליגת העל ללא פיצוי מהקבוצה מהלאומית.