חוץ מגלזר: כל שחקני מכבי תל אביב שליליים לקורונה

אחרי שהקשר המצטיין נדבק, שאר הסגל ואנשי הצוות עברו בדיקה - וקיבלו בשורות טובות, ארבעה ימים בלבד לפני המשחק מול זלצבורג. יחד עם זאת, יעברו בדיקה נוספת בראשון

תומר לוי
תומר לוי  18.09.20 - 13:07
תחילת כתבה

יממה אחרי ההודעה על כך שדן גלזר נמצא חיובי לנגיף הקורונה - רגיעה מסוימת במכבי תל אביב: שאר השחקנים ואנשי הצוות עברו בדיקת קורונה גם הם, וכולם נמצאו היום (שישי) שליליים. המשמעות: מלבד גלזר, שנמצא כעת בבידוד, שאר השחקנים זמינים בשלב זה למשחק מול זלצבורג ביום שלישי במסגרת שלב הפלייאוף של מוקדמות ליגת האלופות.

יחד עם זאת, ללא קשר לתוצאות הבדיקות שהתקבלו היום, השחקנים יעברו בדיקה נוספת גם ביום ראשון הקרוב, זאת על פי התקנות של אופ"א. במכבי תל אביב יחזיקו אצבעות כי גם במקרה הזה כל השחקנים ואנשי הצוות יימצאו שליליים לקורונה.

"מקווים שנוכל להתרכז רק במשחק ביום שלישי", אמר גורם במכבי תל אביב והצביע על חשיבות ההתמודדות באמצע השבוע: "מצד אחד הבטחנו עונה ארופית, אבל יחד עם זאת, כולם ממש מאמינים ורוצים להגיע לשלב הבתים של ליגת האלופות. לפני חודש וחצי זה נראה הזוי ועכשיו אנחנו רק שני משחקים משם. מקווים שחוץ מדן כולם יוכלו לשחק".

חשוב לציין כי לפי התקנון של אופ"א ובעקבות התפרצות נגיף הקורונה, קבוצה רשאית לרשום 13 שחקנים למשחק ולכן, לפחות כרגע, נראה כי אין חשש לקיום המפגש עם אלופת אוסטריה.