ירדן שועה נעדר מהאימון, יעבור בדיקת קורונה

בחיפה מעריכים שהחלוץ ימריא לרוסטוב. מו"מ מתקדם עם שרי על הארכת חוזה. הגעת טווטאחה מתעכבת עקב תסבוכת מול לודוגורץ

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  20.09.20 - 16:36
תחילת כתבה

מכבי חיפה נמצאת בעיצומן של ההכנות למשחק במסגרת מוקדמות הליגה האירופית נגד רוסטוב שיתקיים בחמישי. בינתיים, ישנן חדשות מכיוונו של ירדן שועה. החלוץ לא הגיע היום (ראשון) לאימון והודיע כי הוא לא מרגיש טוב. הוא יעבור בדיקת קורונה, אך במועדון מעריכים כי הוא ימריא לרוסיה עם הסגל.

לאחר אימוני השחרור, יחל ברק בכר והצוות שלו באימונים טקטיים לקראת היריבה הרוסית. למרות הניצחון על קייראט אלמטי, בחיפה שמו דגשים רבים לשיפור, בין היתר, את העובדה כי הקזחים הגיעו ליותר איומים, כאשר רוב ההתקפות הגיעו מהאגפים.

רוסטוב היא יריבה איכותית יותר מקייראט, ולצוות המקצועי ברור שלא ניתן יהיה להעניק להם הזדמנויות רבות לכיבוש שער. בכר סיים את המשחק נגד קייראט במערך שלושה בלמים, שבו הרכש בוגדן פלאניץ' חבר לעופרי ארד ועאיד חבשי, ולא מן הנמנע כי עם המערך הזה הוא יעלה נגד היריבה הרוסית. בקישור, חוסה רודריגס עשוי לקבל את חולצת ההרכב לאחר שנכנס פעמיים כמחליף, לצד נטע לביא ומוחמד אבו פאני שמציגים יכולת טובה וצפויים להמשיך לקבל קרדיט.

בתוך כך, במכבי חיפה פועלים להארכת חוזיהם של צ'ארון שרי וניקיטה רוקאביצה. כפי שפרסמנו בערוץ הספורט, ההולנדי זוכה להתעניינות מצד קבוצות בהולנד ובאסיה, והירוקים מנהלים מולו מו"מ מתקדם. גם עם רוקאביצה, שנמצא בכושר אדיר ויסיים את חוזהו בתום העונה, השיחות יואצו. במכבי חיפה מציינים כי החלוץ אוהב את המועדון ואת העיר, כמו גם משפחתו.

בתוך כך, במועדון ציפו שעסקת טאלב טוואטחה תבשיל מהר יותר, אך בשלב הזה עדיין אין עם המגן סיכום. בנוסף, הישראלי נמצא בתסבוכת מול לודוגורץ ונראה שהבולגרים לא מוכנים להעניק לו פיצוי שיאיץ את המו"מ עם מכבי חיפה. בכרמל אופטימיים בנוגע לצירופו, אך מבינים שהדבר לא תלוי רק בהם. בכל מקרה, חלון העברות יינעל ב-12 לאוקטובר ועד אז דברים עשויים להשתנות.