בן שמעון: "מקווה שהחצי השני לא הוקלט"

למרות הניצחון, מאמן אשדוד הודה: "נצטרך לצרף 2-3 שחקנים". לוזון: "אינברום? החלטה מקצועית"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  21.09.20 - 20:44
תחילת כתבה

נכנסת לקצב. מ.ס. אשדוד השיגה הערב (שני) ניצחון שני ברציפות כשגברה 0:1 על מכבי פתח תקווה. שער של ננאד סבטקוביץ' בדקה ה-23 העניק את הנקודות לקבוצתו של רן בן שמעון, שהנחילה למלאבסים הפסד ראשון העונה.

"תחושות כיפיות מאוד", אמר בסיום בן שמעון. "בשנה שעברה חיכינו עד הסיום כדי לחבר שני ניצחונות. אני גאה מאוד בניצחון, אבל מקווה שהווידאו לא הקליט את החצי השני. מקווה שהילד עצר את ההקלטה ועצר על החצי הראשון שבו עשינו דברים יפים מאוד. לא אהבתי איך ששיחקנו בחצי השני".

"אנחנו מאוד רוצים לצבור נקודות בתקופה הזאת, לפעמים לא מוצאים את קו האמצע בין משחק טוב לרצון לצבור נקודות. נצטרך לצרף 2-3 שחקנים, זה ברור, כל המועדון יודע את זה. אבל יש לי פה סגל נפלא. למנהלת יש יותר נתונים ממני. אני מאוד רוצה שהכדורגל ימשיך. זה גדול עלי לקבוע אם ההתנהלות נכונה או לא", סיכם המאמן.

ננאד סבטקוביץ', כובש שער הניצחון הוסיף: "אני מרגיש כמו בבית במועדון. קיבלו אותי בזרועות פתוחות. זו עיר יפה מאוד, אני אוהב להיות בחוף, אוהב להתאמן, לשחק. זו חוויה טובה מאוד עבורי עד כה. שמח שלא ספגנו שני משחקים ברציפות".

מנגד, גיא לוזון שספג הפסד ראשון אמר: "אפשר לחלק את המשחק לשניים. פתחנו רע מאוד, עם הכדור ובלעדיו. הייתה שליטה מוחלטת של אשדוד. מדקה 25-30 עשינו שינוי והפכנו להיות מאוד דומיננטיים. זה לא מספיק טוב. כדי לנצח צריך להפגין יציבות לאורך 90 דקות".

המאמן נשאל על הספסול של אור אינברום, שעלה כמחליף: "כל השיקולים הם מקצועיים בלבד. לא היה חיכוך איתו לא לפני, לא אחרי ולא במהלך. השופט? לא אייחס את ההפסד ליכולת השיפוט, למרות שיש לי מה לומר בנושא".