"השופטים מפחדים כשהם בי"א": ביקורת בפ"ת

המלאבסים הבהירו: "השיחה בין לוזון לאינברום הייתה טקטית"

גיל לוין
גיל לוין  22.09.20 - 06:39
תחילת כתבה

לא מעט תסכול יש במכבי פתח תקווה שקיוותה להישאר מושלמת אך נחלה הפסד ראשון העונה, 1:0 מול מ.ס אשדוד אמש (שני) במחזור השלישי של הליגה. הקבוצה של גיא לוזון לא הגיעה לחצי הראשון של המשחק ונראתה שונה לחלוטין מזאת שניצחה את מכבי ת"א והפועל כפ"ס קודם לכן.

אם לא די בזה, גורמים בפ"ת סיפרו על שיחה קולנית בין גיא לוזון לאור אינברום. המאמן החליט במהלך מפתיע לספסל את השחקן שהתבלט לחיוב במשחקים האחרונים. ולפי חבריו לקבוצה, הביע תסכול לנוכח מצבו. מאוחר יותר נכנס השחקן בדקה ה-30 ורשם הופעה טובה כשגם כמעט השווה את התוצאה.

במועדון ביקשו להבהיר: "לא נעשתה שום עבירה משמעתית מצד אינברום, זאת הייתה שיחה טקטית בלבד", אמרו בצוות המקצועי, "הגישה של אור מצוינת והוא נכנס מעולה למשחק ועשה משחק טוב. אוי ואבוי אם יש שחקן שהוא לא מתוסכל כשהוא פותח על הספסל".

"הפסדנו את המשחק על הגישה שלנו ועל היכולת בפתיחת המשחק. אחר כך חזרנו לשחק עם ובלי הכדור, אבל לא הבקענו", סיפר לוזון ושיתף בתחושת ההחמצה: "המשחק הזה היה שווה לפחות נקודה, אבל צריך לייצר יציבות ויכולת לאורך 90 דקות ולא לפרקים".

אור בלוריאן התייחס להבדל במחציות: "ראו את ההבדל בבירור במגרש ומחוצה לו. במחצית השנייה אשדוד הסתגרה והלכה אחורה, היינו צריכים להיות יותר יצירתיים בהתקפה במצבים שיצרנו והייתה חסרה לנו רק הנגיעה האחרונה מול השער. זה מאכזב מאוד, אבל נצטרך לקחת את הדברים הטובים, להמשיך לעשות אותם ולתקן את הדברים הפחות טובים".

כמו כן, במועדון העבירו גם ביקורת על צוות השיפוט, כשהם חשים כי קופחו. "לא בגלל זה אנחנו הפסדנו, אבל אי אפשר להתעלם מזה שהשופטים שרקו על כל העבירות הקטנות לזכות אשדוד. אולי השופטים כבר מפחדים כשהם מגיעים לי"א", אמרו במועדון.

כמו כן, עמרי לוזון, הבלם הצעיר שהגיע מהפועל ראשון לציון רק בחודש שעבר, יעזוב את הקבוצה לאחר שסיכם את תנאיו עם רדינג מהצ'מפיונשיפ. בנו של עמוס לוזון, ימריא על טיסה עד יום חמישי הקרוב ויצטרף לקבוצת המילואים של המועדון בליגה הרביעית, שם ינסה להוכיח עצמו ובהמשך להתברג בקבוצה מהליגה השנייה באנגליה.