פרסום ראשון. ירדן שועה למכבי חיפה: "רוצה לעזוב"

החלוץ שנרכש ב-1.6 מיליון יורו עבור 60% מכרטיסו ביקש שחרור אחרי שנה וחצי בירוק. מהמועדון נמסר: "כנראה קשה לו להתמודד"

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  22.09.20 - 21:10

תגיות: ליגת העל

תחילת כתבה

פרסום ראשון: ירדן שועה הודיע למכבי חיפה שהוא רוצה לעזוב את המועדון מיידית. החלוץ שלא יצא עם הקבוצה לרוסיה הודיע לראשי הקבוצה ולצוות המקצועי כי הוא מעוניין להשתחרר מחוזהו. במועדון אישרו את הפנייה של שועה.

ממכבי חיפה נמסר לערוץ הספורט: "כנראה שקשה לו להתמודד. הוא ביקש לעזוב, אנחנו נתייחס לזה כשנחזור מרוסיה. כרגע ממוקדים במשימה שמחכה לנו". גורם נוסף במועדון אמר: "אנחנו לא עוסקים בירדן. אם תהיה הצעה רצינית עליו נתייחס אליה, אם לא הוא יישאר איתנו".

כמו כן, יש לציין כי מכבי חיפה נהגה בהרבה סבלנות עם החלוץ בן ה-21 למרות מספר אירועי משמעת בעונה שעברה ומערכת יחסים שנויה במחלוקת עם המאמן לשעבר מרקו בלבול.

כזכור, החלוץ נרכש בינואר 2019 מבני יהודה בסכום שיא של 1.6 מיליון יורו עבור 60% מכרטיסו. עם זאת, למרות הציפיות הוא לא הצליח להטביע חותם בסמי עופר ולקבע את מעמדו כשחקן הרכב. ב-45 משחקים בירוק שועה הבקיע שמונה שערים ובישל שבעה נוספים.

רק לפני כחודשיים, כשברק בכר מונה למאמן הקבוצה החלוץ הודיע לו כי הוא רוצה להישאר: "אני רוצה להוכיח את עצמי במכבי חיפה. מגיע ליעקב שחר ששילם עלי כל כך הרבה שאני אחזיר לו בחזרה ולאוהדים שתמכו בי גם בתקופות פחות טובות". למרות זאת, העובדה שלא קיבל מהמאמן את הקרדיט ב-11 כנראה הובילה לרצונו לסיים את הרומן עם מכבי חיפה.