יחזור הביתה? חנן ממן מועמד להפועל חיפה

פרסום ראשון: האדומים סימנו את הקשר, שמעמדו בבית''ר נפגע

גיל לוין
גיל לוין  23.09.20 - 07:21

תגיות: ליגת העל

תחילת כתבה

הפועל חיפה עדיין מחפשת ניצחון ראשון בליגה, ונראה שהדבר גורם לצוות המקצועי לעבוד שעות נוספות ולהרים הילוך בכל הקשור לחיזוק הסגל.

רק אתמול (שלישי) פורסם בערוץ הספורט כי המועדון מנהל משא ומתן עם הקיצוני הסלובני מרטין קראמריץ', כמו גם עם קייס גאנם, וכעת נראה כי חיים סילבס מעוניין לחזק גם את מרכז השדה שלו.

לערוץ הספורט נודע כי המאמן מחפש לצרף קשר שיוסיף יצירתיות לחוליית הקישור ומי שעלה כמועמד הוא חנן ממן, שעשוי לחזור לקדנציה שלישית במועדון בו גדל. לאור הגעתו של מתאוסיניו לבית"ר ירושלים, מעמדו של הקשר נפגע והאדומים מהכרמל עוקבים אחר ההתפתחויות בתקווה לצרפו.

בתוך כך, הקבוצה ממשיכה להתכונן למחזור השלישי של הליגה בו, תארח את הפועל תל אביב בסמי עופר. האדומים-שחורים ינסו להשאיר את הנקודות בבית, ולרשום ניצחון ראשון לעונה. לשמחתו של סילבס, וויליאם אגאדה צפוי להיות כשיר למפגש, כמו גם עידו לוי ומוחמד דראושה. כמו כן, עדן בן בסט, שעוד מתאושש וחזר לאחרונה לאימוני הקבוצה, עדיין לא כשיר להתמודדות.

מנכ"ל המועדון אורן שטרלינג פנה היום ליו"ר ההתאחדות לכדורגל אורן חסון בבקשה לאפשר חזרת קבוצות הנוער, אשר קבוצות הבוגרים שלהן משתייכות לשתי הליגות העליונות, לאימונים סדירים על פי המתווה הנהוג כעת ותחת הנחיות משרד הבריאות. זאת כדי שיוכלו להוות עתודה לקבוצה הבוגרת ביחוד בתקופה מורכבת זו.