כפי שפורסם: ואן דר קאפ חתם בנתניה

גם אז'ובל מצטרף, שחקני הקבוצה עברו בדיקת קורונה

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  24.09.20 - 17:17

תגיות: ליגת העל

תחילת כתבה

ריימונד אטפלד לא נח על זרי הדפנה לאחר ה-0:7 מול מול בני סכנין במחזור הקודם כשהערב (חמישי) מכבי נתניה הודיעה על חתימתו של בלם קמבור, קיליאן ואן דר קאפ. הבלם בן ה-21 יגיע בהשאלה לעונה אחת, כשלקבוצה מהשרון תהיה אופציית רכישה עליו. כזכור, מועמדותו פורסמה לראשונה באתר ערוץ הספורט.

ואן דר קאפ, המתנשא לגובה של 190 סנטימטרים, שיחק בליגה ההולנדית השנייה ובעונה שעברה הוא שותף בעשרה משחקים. מכיוון שהבלם עדיין לא קיבל דקות משחק הוא חיפש קבוצה חדשה בה יוכל לקבל תפקיד יותר משמעותי.

אם זה לא מספיק, מכבי נתניה הודיעה גם שהגיעה לסיכום עם בן אז'ובל שמצטרף אליה לעונה אחת עם אופציה לשלוש עונות נוספות. החלוץ יחתום במועדון בימים הקרובים באמצעות סוכניו, ניר אמיר ושחר גרינברג.

בתוך כך, ישנה דאגה במועדון מכיוון שירין שרעבי לא הגיע לאימונים בימים האחרונים לאחר שחש ברע. הקשר עבר בדיקת קורונה, שתוצאותיה אמורות להתקבל בקרוב. שחקנים בנתניה סיפרו ששרעבי התלונן על חולשה בשל זאת עברו השחקנים וצוות המועדון בדיקות שטרם התקבלו.

אחרי הניצחון הענק על בני סכנין במחזור האחרון בליגה, המאמן אטפלד לא נתן לשחקנים לחגוג יותר מדי וקבע אימונים כפולים אתמול ושלשום. היום (רביעי) ההולנדי יוריד קצת מהקצב.  סיבה נוספת לאופטימיות מגיעה מאלמוג כהן שהוריד את התפרים ויהיה כשיר למשחק הקרוב, כשייתכן שגם יחזור להרכב, על חשבונו של אלעד שחף.

 

נתניה מעוניינת בפאדי נג'אר, אשר נבחן בקבוצה. אטפלד מכיר אותו היטב עוד מבית"ר ת"א רמלה. למרות זאת, בשלב זה, נתניה לא מוכנה לשלם את הסכום שהבורר קבע עבור השחקן, בסך 180 אלף שקלים. היהלומים מעדיפים להשאילו עם אופציה לרכישה.

חוץ מנג'אר, נתניה תקבל החלטה עד סוף השבוע לגבי בן אז'ובל, שחוזר בהדרגה מפציעה, כמו כן, בקבוצה עדיין יש רצון להתחזק בבלם נוסף ולא מן הנמנע שגם בקשר. במועדון ממתינים שגיא מלמד ימצא קבוצה ובכך לפנות כסף בתקציב, כאשר הפועל ת"א והפועל חיפה מעוניינות בו.