הסגל מוסיף להתקצר: דוידזאדה חיובי לקורונה

מגן מכבי ת"א, ששיחק 90 דקות מול זלצבורג, יכנס לבידוד: "הרגשתי שאני לא יכול לתת את מה שאני רוצה". הוא השחקן העשירי בקבוצה שנדבק ולא יעמוד לרשות דוניס בגומלין ברביעי הבא. וגם: תתקבל החרגה להבאת זרים?

תומר לוי
תומר לוי  24.09.20 - 10:10
תחילת כתבה

הסגל של מכבי תל אביב מוסיף להתקצר. אחרי שחסרה כמה שחקני מפתח במשחק פלייאוף ליגת האלופות מול זלצבורג, בהם דן גלזר, יונתן כהן ואנריק סאבוריט, הבוקר (חמישי) הודיעה האלופה כי גם אופיר דוידזאדה נמצא חיובי לנגיף הקורונה.

המגן השמאלי, ששיחק 90 דקות מול אלופת אוסטריה ביום שלישי האחרון, יכנס לבידוד, בעוד שאר השחקנים שנמצאו שליליים ימשיכו בהכנות לגומלין ביום רביעי - כך על פי הודעת המועדון. דוידזאדה הוא השחקן העשירי במכבי ת"א שנמצא חיובי לקורונה, אחרי גלזר, כהן, סאבוריט, דניאל פרץ, דור פרץ, ניק בלקמן, אבי ריקן, דור תורג'מן ואדוארדו גררו.

"אז הקורונה הגיעה גם אליי", כתב דוידזאדה ברשת החברתית, "אחרי המשחק האחרון הרגשתי מאוד מתוסכל כי פיזית הרגשתי שלא יכולתי לתת את מה שאני רוצה ולא הבנתי למה זה קורה. עכשיו הכל מתחבר לי. יש לנו חבורה של גברים ובטוח שיסבו לכולנו גאווה".

בתוך כך, במכבי תל אביב קיבלו הבוקר תשובה חיובית באשר להחרגת הפעילות הבינלאומית של הקבוצה, בזמן שליגת העל תושבת כתוצאה מהסגר במדינה. המשמעות היא כי האלופה הישראלית תוכל לצאת לאוסטריה למשחק הגומלין ביום רביעי הבא מול זלצבורג, וכן תוכל להמשיך באימוניה כרגיל בישראל.

בינתיים, במכבי תל אביב עושים מאמצים להנחית שחקני רכש זרים. הצהובים מודעים לכך שהם צריכים להזדרז, שכן המועד האחרון לרשימת שחקנים לשלב הבתים הוא 4 באוקטובר. גם במקרה הזה, אגב, עובדים במועדון מול משרד הבריאות, על מנת לזכות להחרגה שתאפשר נחיתה של שחקנים זרים בזמן הסגר המלא.