לא מבזבזת רגע: דוניו נחת ויחתום בחיפה

הושג סיכום עם נורדשלנד, החלוץ יבדק ויצטרף. יהיה הזר ה-6

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  25.09.20 - 00:35
תחילת כתבה

אחרי הניצחון החשוב על רוסטוב במסגרת סיבוב המוקדמות השלישי של הליגה האירופית, מכבי חיפה התפנתה להמשך בניית הסגל: הלילה (חמישי), החלוץ הגנאי גודסוואי דוניו נחת בישראל לקראת חתימה בשורות הירוקים. דוניו יעבור בדיקות רפואיות בכפר גלים, ולאחריהן יחתום באופן רשמי על החוזה. על המו"מ פורסם בערוץ הספורט.

מזה שבועיים שהירוקים נמצאים במו"מ עם החלוץ הגנאי. למעשה, סגנית האלופה כבר הגיעה לסיכום עם נורדשלנד הדנית, קבוצתו של דוניו, שמעוניינת למכור אותו - שכן הוא כלל לא נמצא בסגל מאז שב מהשאלה בדינמו דרזדן. לאחר סגירת הפינות האחרונות, החלוץ יהפוך לזר השישי בסגל של בכר - אחרי ארסנט מאבוקה, בוגדן פלאניץ', צ'יירון שרי, יאניק וילדסחוט וסאקו טורה.
 
שחקן הכנף בן ה-25 עבר ב-2011 לאנגליה והצטרף למחלקת הנוער של מנצ'סטר סיטי. ב-2013 דוניו יצא לעונת השאלה בדיורגרדן השבדית ובעונה שלאחר מכן שב בהשאלה לשבדיה, הפעם לפאלקנברג. ב-2016 דוניו עבר לנורשלנד, בשורותיה שיחק ארבע עונות - כולל עונת שיא ב-2018/19, בה סיפק עשרה שערים ושני בישולים ב-28 הופעות. בחודש ינואר האחרון דוניו הושאל עד לסיום העונה לדינמו דרזדן מהליגה הגרמנית השנייה, במדיה סיפק שלושה בישולים ב-7 הופעות.