מכבי נתניה: ארבעה שחקנים ואיש צוות נדבקו בקורונה

ההתפשטות בליגה ממשיכה. אטפלד הודיע לאשכנזי: "חפש קבוצה". ואן דר קאפ ירוויח 7,000 יורו בחודש

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  25.09.20 - 18:36
תחילת כתבה

עוד קבוצה נגועה בקורונה בליגת העל בכדורגל - מכבי נתניה. היום (שישי) קיבלו בקבוצה את תוצאות בדיקת הקורונה של השחקנים אחרי שהקשר ירין שרעבי חש בתסמינים, ועל אף שלא נכח באימונים בחמשת הימים האחרונים הוחלט במועדון לבצע את הבדיקה לכל הסגל. מהתוצאות עלה כי ארבעה שחקנים ואיש צוות נדבקו.

השחקנים שיצאו חיוביים הם ירין שרעבי, זלאטן שחוביץ', עידו וייר ועמרי גנדלמן. בהודעה רשמית של המועדון נכתב: "כולם חשים בטוב וללא תסמינים. המועדון נמצא בקשר עם משרד הבריאות ומנהלת הליגות".

בינתיים, ולאור העובדה שהמשחק שהיה אמור להיערך מחר מול מכבי תל אביב נדחה, המאמן ההולנדי, ריימונד אטפלד מנצל את הזמן כדי להמשיך בבניית הקבוצה: אטפלד ממתין לנחיתתו בימים הקרובים של הבלם ההולנדי, קיליאן ואן דר קאפ שסיכם בקבוצה לעונה עם אופציה לשלוש עונות נוספות. הוא ישתכר כ-7,000 יורו בחודש ללא תנאים נלווים.

הבלם ההולנדי, שעל מועמדותו לנתניה פורסם לראשונה בערוץ הספורט, שיחק בקמבור מהליגה ההולנדית השנייה וצפוי להחליף בהרכב של היהלומים את אקינסולה אקיניימי הנורבגי שקרע את השריר וייעדר כחודש וחצי מהמגרשים.

במקביל, צירופו של בן אז'ובל שסיכם את תנאיו עד לסיום העונה וישתכר כ-15 אלף שקלים בחודש הוביל את אטפלד להודיע לחלוץ רון אשכנזי לחפש קבוצה אחרת. אשכנזי שהיה מועמד להפועל כפ"ס רק לפני כמה שבועות היה מהמצטיינים במכבי נתניה במשחקים האחרונים כשכבש מול הפועל חדרה ומול הפועל באר שבע.

כעת יצטרך החלוץ בפרק זמן קצר למצוא מועדון אחר. נתניה רכשה את אשכנזי ואת יובל שדה בכמיליון שקלים מהפועל רמה"ש וכעת נראה שאת הכסף שהושקע בחלוץ, נתניה כבר לא תוכל לקבל בחזרה.