רוואן הומאן בן ה-19 נחת כדי להבחן במכבי תל אביב

הקשר הצעיר מדרום אפריקה, שנחשב להבטחה גדולה בארצו, הגיע הלילה לישראל על מנת להצטרף לצהובים. במידה שאכן יוחלט להחתימו במדי האלופה, יוכל לשחק רק בבוגרים

תומר לוי
תומר לוי  26.09.20 - 13:30
תחילת כתבה

מכבי תל אביב אמנם תתקשה להעפיל לשלב הבתים בליגת האלופות, אחרי שהפסידה 2:1 בבית לרד בול זלצבורג, אך כבר עכשיו היא מנסה לעבות את הסגל, אולי לקראת המשך העונה והליגה האירופית ואולי פשוט כי בקושי התחזקה במהלך הקיץ. הלילה (בין שישי לשבת)  נחת רוואן הומאן, קשר בן 19 מדרום אפריקה, במטרה להיבחן בקבוצה.

הומאן מגיע מבידווסט וויסט המקומית ונחשב לאחת ההבטחות הכי גדולות בארצו. מאמנו הנוכחי, גאווין האנט, אמר עליו שהוא "השחקן הטוב ביותר בדרום אפריקה בגיל שלו. אני חושב שהולך להיות סופרסטאר". הומאן נפרד מהמועדון בו שיחק מגיל 13 בתחילת חודש ספטמבר.

בעונה החולפת הוא עלה לראשונה לקבוצת הבוגרים על ידי אותו האנט, אך לצערו בגלל התפשטות נגיף הקורונה, הליגה הופסקה והוא לא קיבל הזדמנות אמיתית. בסך הכל ערך הומאן 11 הופעות בהן כבש שער אחד. הפרט הזה יעניין מאוד את מכבי תל אביב, כיוון שהומאן, אם וכאשר יצטרף, לא יוכל לשחק עם קבוצת הנוער של הצהובים, כיוון שנולד בשנת 2001 וכשמדובר בשחקן זר, השנתון המקסימלי הוא 2002.