קונטה מתרחק מאולימפיאקוס. שועה לבית"ר?

הישארותו תקשה על החתמת זר. נקבעה פגישה בעניינו של החלוץ

תומר לוי
תומר לוי  27.09.20 - 06:34
תחילת כתבה

הכדורגל הישראלי משותק, ויום כיפור כבר בפתח, אך בית"ר ממשיכה לנסות ולשדרג את הסגל. הבוקר (ראשון), חלה התרחקות בין הקבוצה מהבירה לבין אולימפיאקוס במו"מ על אנטואן קונטה - דבר שעלול להקשות על הבאת חלוץ זר. במקביל, בהנהלת המועדון קבעו פגישה בצאת יום הכיפורים במטרה למצוא פתרון שינחית את ירדן שועה בבירה.

תחילה, מי שכבר נמצא במועדון. בין קונטה, שכבר תקופה ארוכה נמצא על המדף, לבין היוונים עדיין קיימים פערים גדולים - כמו גם מול בית"ר ירושלים, שמקשה על השלמת העסקה בשלב זה. מאחר והמגן עדיין לא נמכר, הקבוצה מוצאת את עצמה עם שישה זרים, דבר שכאמור, מקשה על החתמת זר אחר.

בנוגע לשועה, תיערך פגישה בשלישי אמנם, אך כבר עכשיו ברור כי אם חוגג ירצה לרכוש אותו ממכבי חיפה - הוא יצטרך לשדרג משמעותית את הצעתו, שעומדת על 700 אלף יורו על מחצית מכרטיס השחקן של שועה.

במקביל, שלומי אזולאי, ששיחק רק 20 דקות במשחק האימון מול אשדוד, החליט כי ברצונו לעזוב את בית"ר - אך זו לא תשחרר אותו ללא תמורה. גם איינבינדר "הסתפק" ב-25 דקות בלבד, אך במעמדו אין שינוי בשלב זה. בתוך כך, סנטיאגו אוקמפוס צפוי לנחות בישראל ביום שלישי, כאשר בהמשך השבוע יצטרף אליו גם מתאוסיניו.

בקבוצה היו מרוצים מאוד מאיך שנראתה הקבוצה במשך 60 דקות מול אשדוד, עם דגש על מיכאל אוחנה, שפתח בהרכב לראשונה מאז הפציעה וממשיך להוריד חלודה.