במכבי חיפה דרשו: רסנו התנהגות לא צנועה

במועדון הגיבו לאירועי אבו פאני. גודסוואי יצטרף ללונדון

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  27.09.20 - 11:41
תחילת כתבה

לאחר הניצחון הגדול ברוסטוב, שחקני מכבי חיפה ירדו לקרקע. הקבוצה שבה לאימונים וכעת היא מתמקדת ביריבה ביום חמישי - טוטנהאם. המשימה של ברק בכר לא פשוטה, כי עליו להכין את הקבוצה לפלייאוף של הליגה האירופית, כאשר בתפר יש את יום הכיפורים וטיסה ללונדון.

בעקבות אירועי אבו פאני והאופן בו התבטא בחגיגות הקבוצה לאחר המשחק, אמש (שבת) במועדון העבירו הבהרה בנוגע למקרה. למרות ההד התקשורתי העולמי, הוחלט לא לאסור על השחקנים לעלות תמונות וסרטונים מחדר ההלבשה. במועדון הסבירו כי הם בעד שיתוף הקהל במיוחד בימים אלה, אבל השחקנים התבקשו לרסן התנהגות, לכבד, להיות צנועים, להתנהג בממלכתיות ולהתאים את התכנים.

מצד המועדון נמסר: "אירוע מיותר ולא ראוי. לא הולם את המועדון שלנו. השחקן הבין את הטעות והתנצל. נדע להתנצל בפניי אנשי טוטנהאם בזמן שהותינו במקום".

בצאת כיפור יעברו השחקנים והצוות בדיקות קורונה לקראת המשחק נגד טוטנהאם. בסבב הקודם נמצא יאניק וילדסחוט חיובי, במועדון מקווים כי לרשימה לא יתווספו נדבקים נוספים.

וילדסחוט לא יצא עם הקבוצה לאנגליה, כמו גם ירדן שועה שמתאמן בנפרד ומעוניין לעזוב לבית"ר ירושלים. לאחר יום הכיפורים עשויה להתקיים פגישה בין ההנהלות על מכירתו, כאשר השאלה אינה עומדת על הפרק.

מי שכן יצא לאנגליה הוא הרכש הטרי, גודסוואי דוניו שרשם אמש אימון בכורה. הגנאי מהיר ויכול לשחק בשני האגפים ובחוד. הוא לוקח חלק במשחק הלחץ ויש לו יכולת אישית טובה, לכן בחיפה התעקשו לצרפו.