רודריגס: מוריניו המאמן החשוב בקריירה שלי

שחקני מכבי חיפה עברו בדיקות לפני טוטנהאם. מולנסטיין החמיא לרוקאביצה

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  28.09.20 - 20:04
תחילת כתבה

הלו"ז הצפוף של מכבי חיפה גרם לצוות המקצועי לקבוע אימון בצאת כיפור. במסגרת ההנחיות של אופ"א יעברו השחקנים והצוות המקצועי בדיקות קורונה, לפני שלב הפלייאוף מול טוטנהאם של ז'וזה מוריניו בליגה האירופית.

בבדיקות שנערכו לפני המשחק נגד רוסטוב נמצא כי יאניק ווילדסחוט חיובי לנגיף ומאז הוא שוהה בבידוד. חבריו לקבוצה שהו עמו עד ליציאה לרוסיה, אך לא דיווחו על תסמינים. במועדון מקווים כי מניין הנדבקים יסתיים בווילדסחוט וברופא הקבוצה, עמי ברבר שנמצא חיובי לפני קייראט אלמטי.

חוסה רודריגס, קשרה החדש של מכבי חיפה, נזכר בימים בהם ז'וזה מוריניו אימן אותו בריאל מדריד בתחילת הדרך: "אחרי 8 שנים אנחנו נפגשים שוב. אתה המאמן הכי חשוב שהיה לי בקריירה. עכשיו אנחנו נפגשים שוב אחרי הרבה מאוד שנים. אני שמח שמכבי חיפה תוכל להגיע לאחד האצטדיונים הכי טובים באירופה. בואו נמשיך לחלום בדרך ללונדון".

בתוך כך, היכולת האדירה של ניקיטה רוקאביצה לא נעלמה מעיניהם של הצוות המקצועי של נבחרת אוסטרליה. עוזר המאמן, רנה מולנסטיין שאימן את מכבי חיפה, שפע מחמאות לחלוץ.

הופעתו האחרונה בנבחרת הייתה לפני כשנתיים וחצי במשחק ידידות נגד נבחרת קולומביה. נראה כי הפעם לא יצטרך לחכות כל כך הרבה זמן להופעה הבאה.