חוסה רודריגס עשוי לפתוח מול טוטנהאם

בכר צפוי לעלות עם 3 בלמים. כל שחקני חיפה נמצאו שליליים

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  29.09.20 - 08:28
תחילת כתבה

משחק אחד על כל הקופה. מכבי חיפה נחתה ללונדון לקראת המשחק בחמישי נגד טוטנהאם בפלייאוף הליגה האירופית, כשעוד לפני כן תקיים את האימון האחרון בישראל. אמש (שני) קיימה הקבוצה סבב בדיקות קורונה לשחקנים, לצוות המקצועי ולאנשי ההנהלה זאת ע"פ הפרוטוקול של אופ"א.

הבוקר התפרסמו התוצאות - כל השחקנים ואנשי הצוות נמצאו שליליים, וכולם ימריאו ללונדון למעט ווילדסחוט שנמצא בבידוד, וירדן שועה שמתאמן בנפרד. גם הנשיא יעקב שחר לא ימריא בשל התפרצות הנגיף.

רק אמש חוסה רודריגס פרסם פוסט מרגש בו סיפר כיצד ז'וזה מוריניו השפיע על קריירת המשחק שלו ובחמישי הוא עשוי לפתוח במשחק מול המנג'ר שלו בעבר. הקשר טרם פתח בהרכב מכבי חיפה מאז הצטרף, אבל הציג יכולת טובה בדקות ששיחק וגם באימונים ויכול להוסיף אגרסיביות במרכז השדה. דולב חזיזה היה מצוין נגד רוסטוב, אך לא מן הנמנע כי ברק בכר יעדיף את רודריגס בשל היכולות ההגנתיות נגד יריבה עדיפה.

מלבד זאת, בכר נוטה להמשיך במערך שלושת הבלמים שהוכיח את עצמו נגד רוסטוב בשבוע שעבר, זאת משום שטוטנהאם קבוצה התקפית ובעלת חלק קדמי טוב בהרבה מזה של הרוסים. גודסוואי דוניו שחתם בקבוצה בשבת יכלל לראשונה בסגל ויהווה אלטרנטיבה התקפית על הספסל של בכר.

בגזרת שועה כרגע אין שינוי. החלוץ מעוניין לעזוב לבית"ר ירושלים, אך במכבי חיפה כבר הבהירו שעסקה תצא לפועל בתנאים שלהם. בין המועדונים צפויה פגישה, שבה עשויים דברים להתפתח.