בניגוד להנחיות. צפו: אשדוד ערכה אימון בחשאי בסגר

שחקני הקבוצה זומנו בשבוע האחרון למתחם. כזכור, אחרי ההודעה על ההצטרפות ל"ליגת המנותקים" במועדון הודיעו כי יחזרו להתאמן כרגיל. מאשדוד נמסר: "אין לנו מה להגיב"

גיל לוין
גיל לוין  05.10.20 - 15:12
תחילת כתבה

בזמן שכלל קבוצות ליגת העל, שאינן משתתפות במפעלים האירופיים, מתאמנות דרך הזום בבתיהם וממתינות לבשורת שתחזיר את הספורט או לכל הפחות את האימונים - מ.ס אשדוד חזרה להתאמן.

הקבוצה מעיר הנמל ערכה במהלך השבוע האחרון אימונים במתכונת של קפסולות, כשהשחקנים זומנו למתחם האימונים בזוגות ובשעות שונות, ועבדו עם רן בן שמעון ומאמן הכושר לאורך היום. השחקנים התבקשו להגיע מוכנים לאימון וגם את המקלחות שאחרי התבקשו לעשות בבית.

עד היום הפעילות נעשתה באופן חשאי, אך אתמול הודיע המועדון באופן גלוי כי השחקנים יגיעו היום להתאמן - וזאת לאור הצטרפותם אל ליגת "המנותקים", הליגה האירופית אותה הקימו משה חוגג, ג'קי בן זקן ואיציק ניסנוב.

ממנהלת הליגה נמסר: "עפ"י ההנחיות רשויות המדינה, אסור למי שלא פועל במסגרת בינ"ל להתאמן.
האימון מהווה עבירה על החוק. אנו פועלים במרץ מול משרד הבריאות והספורט להחזרת האימונים בשלב הראשון".

כמו כן, הוסיפו במנהלת: "אנו רואים בחומרה רבה כל הפרה של הנחיות רשויות המדינה וניבדוק את המקרה. אם אכן יתברר כי מ.ס אשדוד פעלו שלא במסגרת ההנחיות, נפעיל את הסנקציות העומדות לרשותנו. מאשדוד נמסר: "אין לנו מה להגיב". ערוץ הספורט פנה למשרד הבריאות ותגובתו תובא לכשתתקבל.