אחרי סכנין: חדרה הוציאה את השחקנים לחל"ת

גולן הבטיח כי הפגיעה תהיה מזערית: "לא מיהרנו עם ההחלטה"

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  05.10.20 - 12:46
תחילת כתבה

אחרי סכנין, קבוצה נוספת מליגת העל הוציאה את שחקניה לחל"ת: היועץ המקצועי של הפועל חדרה, אורן גולן, הודיע הבוקר (שני) לשחקניו על יציאה לחופשה ללא תשלום - אך הבטיח להם שהפגיעה הכלכלית תהיה מזערית.

חדרה, כאמור, היא הקבוצה השנייה בליגת העל שמודיעה לשחקניה על יציאה לחל"ת בשל השבתת האימונים. חדרה וסכנין גם היו הראשונות שהמנהלת הודיעה על הפסקת פעילותן בשל גל ההידבקות שחוו, כשבוע לפני יתר הליגה.

הבוקר קיימה הקבוצה אימון ב"זום" ובמהלכו בישר היועץ המקצועי, אורן גולן, לשחקנים על ההחלטה להוציא את המועדון לחל"ת מרגע הפסקת הפעילות של הקבוצה. גולן אמר לשחקנים: "בחנו את כל האופציות ולא מיהרנו להודיע על חל"ת. לא ברור מתי האימונים יחודשו. המועדון מבטיח שהפגיעה הכספית תהיה מזערית".

בשלב זה, מלבד עומר לקאו, כל יתר השחקנים שנדבקו בנגיף החלימו לחלוטין - כמו גם אנשי הצוות המקצועי שחלו. "הפועל חדרה הודיעה היום לכל השחקנים, הצוות המקצועי ועובדי המועדון על יציאה לחל"ת", נכתב בהודעה הרשמית. "במועדון הבהירו כי הפגיעה הכספית תהיה מזערית וכי כל האופציות נבדקו לפני שהתקבלה ההחלטה. אגב, ההחלטה התקבלה בהבנה בקרב השחקנים ואנשי הצוות".