רשמית: גאנם הושאל מב"ש להפועל חיפה

כפי שפורסם: הכישרון הצעיר יעבור לכרמל עד לסיום העונה

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  06.10.20 - 11:19
תחילת כתבה

זה היה באוויר, ועכשיו זה רשמי: קייס גאנם, שהגיע להפועל באר שבע רק בינואר האחרון, יעבור להפועל חיפה בהשאלה, כפי שפורסם לראשונה באתר ערוץ הספורט. הבוקר (שלישי), הדרומיים הודיעו לכישרון הצעיר על ההחלטה שהתקבלה וכעת היא אף פירסמה הודעה רשמית.

גאנם, שהחל את הקריירה בהפועל רמת השרון, עשה את הפריצה במדי הפועל רעננה, שירדה אשתקד ללאומית. בעונה שעברה ב"ש החליטה להחתים אותו לארבע עונות וחצי עם אופציה לעונה נוספת, כשהחלטה זו עלתה לה 1.7 מיליון דולר תמורת 60% מכרטיסו.

החלוץ נפרד מהפועל באר שבע עם שער אחד (נגד מכבי תל אביב במחזור הסיום של העונה שעברה) ב-13 הופעות ליגה. לאחר שנדחק לאחור בסגל של יוסי אבוקסיס, הוא ינסה לקבל הזדמנות בקבוצה של חיים סילבס - כדי להתניע מחדש את הקריירה בגיל 22.

גאנם סיפר לאחר החתימה בכרמל: "שמח להגיע למועדון עם מסורת וקהל כמו הפועל חיפה, שיש לה שאיפות להגיע לפליאוף העליון. תודה ליואב כץ וחיים סילבס על האמון. מקווה להחזיר במגרש ולעזור לקבוצה להשיג את המטרות".

יואב כץ שניהל את המו"מ הוסיף: "אני בטוח שצירופו של גאנם יוסיף רבות לאיכות החלק ההתקפי שלנו. מדובר בשחקן צעיר נוסף שצרפנו לקבוצה כחלק ממדיניות של הצערת הסגל בדמות החתמת שחקנים בעלי פוטנציאל הן מליגת העל והן מקבוצת הנוער".