למרות האזהרות: אשדוד ממשיכה באימונים

במועדון לא נרתעים מהמנהלת. השחקנים הגיעו היום לחוף הים

גיל לוין
גיל לוין  07.10.20 - 12:09
תחילת כתבה

רק לפני יומיים נחשף בערוץ הספורט כי מ.ס אשדוד הפכה לקבוצה הראשונה שמפרה את ההנחיות והתאמנה בניגוד להוראות משרד הבריאות. אך מתברר כי בעיר הנמל לא נרתעו מתגובתה החריפה של מנהלת הליגה, וערכו אימון גם היום.

השחקנים שזכו אתמול למנוחה, התבקשו להתייצב היום (רביעי) מוקדם בבוקר בחוף הים באשדוד, אליו הגיע כל אחד עם רכבו הפרטי. בצוות המקצועי חילקו את השחקנים לזוגות ואלו התפרסו לאורך החוף כשהם מתאמנים.

את שגרת האימונים הזאת מקיימת אשדוד במהלך השבוע החולף בקפסולות של זוגות. יש לציין שהאימונים מהווים עבירה על מגבלת אלף המטר מהבית וכן גם על הוראת הספורט היחידני. במועדון מנגד מסבירים כי הצטרפותם לליגת ה"מנותקים" שכוללת את בית"ר ירושלים והפועל ת"א מקנה להם את האישור להתאמן.

כזכור, מנהלת הליגה שעושה לילות כימים על מנת להשיב את הספורט הגיבה בחריפות לאירועים: "אנו רואים בחומרה רבה כל הפרה של הנחיות רשויות המדינה ונבדוק את המקרה. אם אכן יתברר כי מ.ס אשדוד פעלו שלא במסגרת ההנחיות, נפעיל את הסנקציות העומדות לרשותנו". גם ממשרד הבריאות נמסר: "אנו פועלים מול מנהלת הליגה שתפעיל את סמכויותיה".

ממשרד הבריאות נמסר בתגובה: "הנושא הועבר לטיפול של מנהלת הליגות, תוך צפייה שתתבצע אכיפה מחמירה. ככל שלא תהיה אכיפה מסוג זה, נפעיל כלים נוספים העומדים לרשותנו. יש לציין כי ככל שיתגלה מקרה מאומת בקבוצה, הם יצטרכו להיכנס לבידוד מלא של שבועיים".

במנהלת הליגה מסרו: "מכתב בירור לנסיבות בהן התאמנו יצא למ.ס אשדוד היום".

ערוץ הספורט פנה לתגובה גם ממ.ס אשדוד וזו תובא כאשר תתקבלו במערכת.