בית"ר ירושלים הצטרפה לליגת 6 על 6

הקבוצה הודיעה שתחל להתאמן היום. גם אשדוד נרשמה ל-EMF

תומר לוי
תומר לוי  07.10.20 - 15:13
תחילת כתבה

אחרי שקבוצות הכדורסל הצטרפו לליגה הבלקנית, ואחרי שהודיעה על לפני מספר ימים על הקמת "ליגת המנותקים", בית"ר ירושלים מצאה פתרון חדש ויצירתי כדי לחזור לפעילות. הקבוצה מהבירה הודיעה היום (רביעי) על הצטרפותה לליגה האירופית EMF Champions League.

על פי הודעת המועדון, נשיא הפדרציה של ליגת הכדורגל האירופית (מיניפוטבול), מר בוריסלאב אלכסנדרוב, שלח היום מכתב בו כתב בין השאר כי הארגון ישמח לצרף את הקבוצות הישראליות לליגה שלו, על מנת שיוכלו לקחת חלק בתחרויות. בנוסף לבית"ר, גם מ.ס. אשדוד נרשמה, ויהיה מעניין לראות אם קבוצות נוספות יצטרפו.

מדובר על ליגות של 5-8 שחקנים על דשא, שכוללת בתוכה גם משחקים בינלאומיים, ליגת אלופות ועוד. הליגה נוסדה בשנת 2012  והתחרות אליה נרשם המועדון היא EMF Champions League, בה משחקים בקבוצות של 6 על 6. ה-EMF תקיים טורניר בינלאומי במאי 2021, וייקחו בה חלק קבוצות מישראל, קפריסין וטורקיה, שיתחרו ביניהם על האפשרות להעפיל לטורניר הגמר שיתקיים באיטליה, באוגוסט 2021.

כזכור, הבוקר פורסם כאן באתר כי בית"ר תפתח היום את אימוניה, והמועדון אכן הודיע כי היום בשעה 16:00 ייפתחו ההכנות לטורניר לאחר קבלת אישור וחוות דעת משפטית. "האימונים יתקיימו בהתאם להנחיות התו הסגול. כמו כן, גם מועדון ספורט אשדוד נרשם לליגה". נכתב בהודעה.