הרביעית בליגה: הפועל כפ"ס יצאה לחל"ת

גורם במועדון: "מה רוצים שנעשה? שהמדינה תשלם"

גיל לוין
גיל לוין  08.10.20 - 19:29
תחילת כתבה

פתרון למשבר בספורט הישראלי עדיין לא נראה באופק ובזמן שבימים האחרונים נשמעות רק הבטחות באוויר, קבוצות ליגת העל מחפשות פתרונות זמניים. אחרי הפועל חדרה, בני סכנין ומכבי פתח תקווה, גם בהפועל כפר סבא החליטו לעצור את הפעילות באופן רשמי ולצאת לחל"ת.

אנשי המועדון קיבלו הערב הודעה בה נכתב כי הקבוצה כולה תצא להפסקה החל מה-1 באוקטובר. בהודעה גם צורף לינק להרשמה ללשכת התעסוקה. יחד עם זאת במועדון הבטיחו לשחקנים כי ינסו לשמור על מסגרת מסוימת והצוות המקצועי עשוי להמשיך להעביר אימונים דרך הזום.

"אין ברירה. חיכינו וחיכינו אבל אנחנו לא רואים את הסוף. כאשר יהיו חדשות טובות נשוב לפעילות", אמרו בהנהלת המועדון. "סביר להניח שעוד ועוד קבוצות יצטרפו. המדינה לא רוצה שנתאמן, הזרמת הכספים מהטוטו גם נעצרה. מה רוצים שנעשה? שהמדינה תשלם", אמר גורם אחר במועדון.

נציג בעלי המועדון, עידן, בנו של יצחק שום, הוסיף: "בעקבות המצב הבלתי אפשרי ואחרי שחיכינו, אנחנו רואים שכרגע אין תשובה ודאית לגבי החזרה. לכן, נאלצנו להוציא את הקבוצה לחל"ת. בכל מקרה הרצון לדאוג למינימום פגיעה גם לשחקנים וגם למועדון בעניין הכלכלי. אנחנו מקווים שנחזור במהרה לשגרה".