בסכנין לוחצים על אלדד שביט לחזור לאמן

המאמן לא ישוב לקבוצה, אביטן המועמד המוביל להחליפו. בלבול סירב להצעה לשלוש שנים

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  17.10.20 - 23:03
תחילת כתבה

למרות שהייתה אופטימיות בבני סכנין בנוגע לחזרתו, אלדד שביט הודיע הערב (שבת) למועדון שהוא לא חוזר בו מהתפטרותו, למרות השיחה אתמול בינו לבין ההנהלה. במועדון ינסו להחתים מאמן בהקדם, וניסו אביטן הוא המועמד המוביל.

כזכור, הסיבה להתפטרותו הייתה השיחה הקשה בינו לבין אבו יונס, אבל אתמול העניינים לובנו והאחרון הבהיר לשביט שהוא מעוניין שימשיך לאמן את הקבוצה. בהנהלת סכנין שביט זוכה לתמיכה, כמו גם בקרב השחקנים שחלקם, אף פנו להנהלה ודרשו שהמאמן ישוב לתפקיד.

אגב, עוד לפני הפגישה אתמול בבני סכנין פנו למרקו בלבול שנמצא בקשרי ידידות טובים עם הנהלת המועדון וכבר ניסו בעבר לשכנעו לקחת את המשרה, אך זה סירב. לאקס מכבי חיפה הוצע חוזה לשלוש עונות בשכר גבוה באופן משמעותי מזה שקיבלו המאמנים בסכנין בשנים האחרונות, אבל במועדון הבינו שברצונו להמתין לקבוצה בכירה יותר ולכן הוחלט בשלב הזה לרדת מהנושא.

במידה ושביט לא יחזור בו מהתפטרותו, במועדון יחלו להיפגש עם מאמנים. מועמדותם של ניסו אביטן ותומר קשטן על הפרק. בנוסף לאביטן, שאימן בהצלחה בהפועל חדרה ולאחר מכן רשם קדנציות קצרות בהפועל תל אביב והפועל רעננה, גם תומר קשטן, שמאמן את מ.ס. כפר קאסם מהלאומית ורשם הצלחה בעונה שעברה, מעומד. שם נוסף שעלה הוא מאמן הפועל כפר סבא והפועל ת"א, לשעבר, אופיר חיים.

בנוסף, הקשר הקולומביאני, סבסטיאן ולאסקס, שעל המו"מ עמו פורסם לראשונה בערוץ הספורט, נחת היום בישראל ויעבור בדיקות רפואיות לקראת חתימה.