הסיבה לסחבת: מחלוקת כספית בין שועה לחיפה

הירוקים יאשרו סופית את העסקה עם בית"ר רק כשהדברים יפתרו. אימון בכורה לחלוץ

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  20.10.20 - 08:16
תחילת כתבה

בבית"ר ירושלים אמנם כבר הציגו בגאווה את הרכש הטרי, ירדן שועה, שצפוי לערוך היום (שלישי) אימון בכורה בבירה, אך מכבי חיפה טרם נתנה אישור סופי לעסקה. בין הירוקים לחלוץ ישנה מחלוקת סביב המענקים ששולמו לו ועד שהדברים לא ייפתרו, חיפה לא תיתן את אישורה הסופי.

במהלך תקופתו במכבי חיפה, קיבל שועה מענקים שונים בגובה עשרות אלפי דולרים, כולל בסמוך לעזיבתו. בחיפה, כאמור, דורשים לפתור את העניין לפני שיאשרו את העסקה. השיחות בין הצדדים נמשכות, אך לא מן הנמנע כי סחבת תוביל לבסוף לבוררות בין הצדדים. עם זאת, יש לציין כי מדובר במוצא האחרון.

במכבי חיפה סירבו להגיב בנושא, בעוד בסביבתו של השחקן טענו: "הדברים יסתדרו, בוררות לא על הפרק". בכל אופן, בעוד המחלוקת עדיין קיימת, במועדון מהכרמל אישרו לשועה להתחיל להתאמן עם בית"ר ירושלים, והוא עלה לאימון הבכורה שלו בצהוב-שחור.

עם זאת, מכבי חיפה עדיין לא חתמה על העברתו של שועה והיא לא תעשה זאת עד שתיפתר המחלוקת הכספית. כזכור, לאחר שאתמול כבר הגיע למתחם האימונים, החלוץ לבש את המדים של קבוצתו החדשה ובשל הסאגה הוחלט שלא יתאמן.

במקביל, אנטואן קונטה נכנס לעניינים, ובקבוצה בונים עליו כמעוז במרכז ההגנה יחד עם אורל דגני ואיתמר ניצן. "מבחינתנו, שדרגנו את ההגנה", אמרו בקבוצה מהבירה. "מה שהיה חסר בעונה שעברה. אם הכל יתחבר, תהיה פה קבוצה אטרקטיבית שתרוץ חזק".