בועז תושב ימריא שוב לדובאי למו"מ בנוגע להפועל

מתקדם: בעלי האדומים יתאם פגישה שניה עם אלו שהתעניינו

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  21.10.20 - 12:39
תחילת כתבה

בועז תושב, אחד מבעלי הפועל ת"א, יטוס בחודש הבא בפעם השנייה לאיחוד האמירויות וינסה לקדם את עניין שיתוף הפעולה/הסכם החסות מאחד מהגורמים שכבר נפגש עימם בדובאי.

כזכור, תושב ביקר בתחילת החודש באמירויות לצורך עסקיו האישיים ובמקביל נועד עם קרוב לעשרים גורמים שונים בנוגע להפועל ת"א. שניים מתוכם הביעו התעניינות גדולה, ועל כן תושב, שאחראי בין היתר על מציאת רוכש למועדון, עתיד להיפגש איתם שוב, כאמור בביקורו השני במפרץ.

חשוב לציין כי בסביבתו של תושב סיפרו על כך שמדובר בתהליך ארוך וכי נכון לשלב הזה אין עוד עסקה קונקרטית, אבל בהחלט נשארים אופטימיים בנוגע להתפתחות בנושא. אין ספק שאם אכן תחתם עסקה שכזאת והאדומים יהנו מחסות, זו תהיה בגדר עזרה כלכלית אדירה וקריטית.

בעקבות המשבר בין השחקנים להנהלה על רקע ההוצאה לחל"ת, קיבלנו עדות נוספת לכך שההנהלה תלויה בכספים שיגיעו מרשת הביטחון. כזכור, זאב גרינברג, אחד מהבעלים אמר לגבי העניין הזה לערוץ הספורט: "אנחנו בצרה צרורה, בבעיה קשה מאוד. עוד לא קיבלנו שקל מהמדינה ואין לנו הכנסות מהקהל, חמישה חודשים אנחנו סוחבים את העגלה הזאת לבד". במועדון מקווים כי חלק מהכספים ממשרד האוצר יתקבלו בהקדם.

בינתיים, ניר אלון, יו"ר ארגון השחקנים, מנסה לקדם את חתימת ההסכם בין השחקנים להנהלה. הצדדים עדיין לא סגרו את פריסת התשלומים של משכורת חודש אוקטובר (שהובטחה רק כשיגיעו הכספים מרשת הביטחון), אך מאמינים כי יגיעו להסכמה בקרוב.

בנושא אחר, אוהדי הקבוצה צפויים להממשיך ולמחות ביום שישי הקרוב מול ביתו של שרון ניסנוב.