יוספי יפתח. ז'וסוואה הוזהר מפרובוקציות של מכבי ת"א

אבוקסיס החליט: רוב ה-11 ששיחקו נגד סלביה, יפתחו גם בבלומפילד. הקשר צפוי לעלות בקישור במקום סלליך, ספורי וסבג לא בסגל. וגם: מה ביקשו בב"ש מהכוכב הפורטוגלי?

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  25.10.20 - 13:01
תחילת כתבה

משחק העונה של השנים האחרונות יתקיים הערב (ראשון, 21:00, שידור ישיר ב-5SPORT) בבלומפילד, כשהפועל באר שבע תתארח אצל מכבי תל אביב. שתי הנציגות של ישראל באירופה מגיעות אחרי פתיחה ברגל ימין של הליגה האירופית.

יוסי אבוקסיס, שתכנן לתת מנוחה לשחקנים מסוימים, שינה את החלטתו ובאימון המסכם תרגל שינוי אחד בלבד - כשסנטיאהו סלליך יאבד את מקומו בהרכב לתומר יוספי. לפני האימון ביקש אבוקסיס מהשחקנים לומר לו מי מהם עייף, וכשאף אחד לא ענה, החליט שלא לבצע יותר מדי שינויים.

  • הערב, 21:00, שידור ישיר ב-5SPORT: הכדורגל הישראלי חוזר! מכבי תל אביב נגד הפועל באר שבע

המאמן, שתרגל משחקון באימון המסכם, בחר שלא לזמן למשחק את רמזי ספורי ונאור סבג לסגל. השניים על פי השחקנים הופתעו מאוד מאחר ורק לפני מספר ימים קרא להם אבוקסיס לשיחה ואמר להם כי הוא מעוניין שיישארו ויש להם דף חדש להוכיח לו שמגיע להם לקבל קרדיט. אגב, גם במשחקון הפנימי השניים לא שותפו.

כ-100 אוהדים, ששמרו על מרחק ורובם הגיעו עם מסכות בצל הקורונה, עודדו את השחקנים והצוות המקצועי - כשלמירב המחמאות והשירים זכו אוהד לויטה ואור דדיה שהצטיינו בניצחון על סלביה פראג.

ב"ש יצאה כבר אתמול למלון כדי שהשחקנים ינוחו טוב יותר לאור העומס הצפוי להם. המאמן הקרין קטעי וידאו של המשחק של היריבה מול קרבאח. במועדון הזהירו את ז'וסוואה ששחקני מכבי ת"א ינסו להוציא אותו משלוותו וביקשו ממנו לשמור על קור רוח.

ההרכב המשוער: אוהד לויטה; אור דדיה, מרואן קבהא, מיגל ויטור, לואי טאהא, שון גולדברג; תומר יוספי, מריאנו בריירו, ז'וסוואה; אלטון אקולטסה, ג'ונתן אגודלו.