"חושב על לאומית. אם לא תהיה הצעה? אפרוש"

ורמוט ל"חמש באוויר": "הפועל פנו אלי, האולטראס טירפדו"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  25.10.20 - 16:10

תגיות: גילי ורמוט

תחילת כתבה

אחרי שנפרד מהפועל חיפה, גילי ורמוט מחפש את היעד הבא בקריירה. בינתיים, ההצעות לא ששות להגיע - אך הקשר הוותיק שומר על אופטימיות, ועד שזה יקרה, הוא העביר את הזמן בשיחה צפופה עם תכנית הרדיו "חמש באוויר".

"למה עזבתי? זה לא סוד, זה ידוע שחיים סילבס לא רצה אותי", הסביר ורמוט. "אלה שיקולים שלו, אני לא נכנס לזה. בקיץ הייתי במגעים מתקדמים עם יואב כץ, אבל זה נעצר בשלב מסוים. זה היה ביולי, אנחנו במקום אחר עכשיו. אאחל להפועל חיפה הצלחה. ציפיתי להמשיך, אבל קרה מה שקרה וממשיכים הלאה".

"בפעם הראשונה בקריירה שלי שאני מסיים חוזה ואין לי חוזה חדש בגיל בעייתי", הוסיף ורמוט. "מה עושים? מתמודדים. אני מתאמן עם מאמן אישי, שומר על עצמי, נמצא בכושר טוב. מקווה שאוטוטו אתחיל פרק חדש. אני מרגיש מצוין, חזק ומרגיש טוב באימונים. בעונה האחרונה היו לי שתי פציעות ארוכות וחוסר קרדיט, אז זוכרים לך את העונה האחרונה".

"יש הצעה מבני יהודה, זו אופציה טובה, יכול להיות מעניין", חשף הקשר. "יש גם דיבורים עם עוד קבוצה או שתיים. הפועל ת"א? הם דיברו איתי איך שנגמרה העונה, אבל שם האולטראס מטרפדים את זה. אני מבין את זה".

"אני רוצה למצוא קבוצה בליגת העל. יש מחשבות על הלאומית אם לא יהיה כלום בליגת העל. אני מבוקש שם. גם פרישה באה בחשבון. אני מאמין שבשבוע הקרוב אמצא קבוצה בליגת העל. אם לא, אז לאומית. אם לא תהיה ברירה? אפרוש. נראה את האופציות ונקבל החלטה".

כשהתבקש להרחיב על הפרידה מהפועל חיפה, אמר ורמוט: "חוץ מסילבס היה ברור לכולם שאני ממשיך. גדלתי שם, אני אולי מהטובים שגדלו בהפועל חיפה. זה היה אמור להיות אחרת. צריך להיפרד או להודיע, אבל לא היתה הודעה ושום דבר מסודר. יש פעמים שיואב מכתיב למאמן ובפעם הזו הוא בחר לא להכתיב לו וזה בסדר. הדבר האחרון שיהיה בו בעיה מולי זה העניין החוזי. המאמן התעקש שאני לא אהיה".

על הפועל ת"א, איתה הוא מזוהה יותר מכל, הוסיף: "זה היה ברור שמי שחוצה את הכביש בדרך כלל לא חוזר, למרות שהיו כאלה שכן. ברמה של הליגה ובגלל שהתקציבים יורדים, יש לי המון מה לתרום מקצועית, גם בניסיון וגם לעזור לצעירים. זה לא סוד שאני אוהב את הפועל ת"א, אבל גם זה כבר היסטוריה".

"ברור שחושבים קדימה", סיכם הקשר. "למרות שהשאיפה היא להמשיך לשחק עוד שנה-שנתיים-שלוש. עשיתי קורס מאמנים, עשיתי קורס מנכ"לים, אולי אפילו בתקשורת ספורט, מי יודע. אני רק יודע שאני אמשיך בכדורגל. הכי מעניין אותי להיות מנהל מקצועי או מנהל מחלקת נוער. נראה לי שהתפקיד הזה לא תפס כ"כ, בייחוד אחרי שיוסי עזב את בית"ר. המנהלים המקצועיים הם הבעלים בעצם".