היסטוריה: חיפה תשתף פעולה עם אל עין מאיחוד האמירויות

הישראלית הראשונה: הירוקים הודיעו שימריאו לאבו דאבי על מנת לקחת חלק ב"משחק שלום". שחר: "תמיד האמנתי שדרך הספורט אפשר לפתח יחסים ידידותיים". הפרטים בפנים

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  25.10.20 - 18:13

תגיות: ליגת העל

תחילת כתבה

מכבי חיפה קרובה לעשות היסטוריה. הערב (ראשון) המועדון מהכרמל הודיע שבימים הקרובים ייחתם הסכם פורץ עם אל עין מאיחוד האמירויות ובמסגרתו הירוקים ואחת הקבוצות הבכירות באסיה יבצעו שיתופי פעולה הן בצד הספורטיבי והן בצד העסקי, דבר שיקדם את המועדון בצורה משמעותית בפן הכלכלי.

נשיא חיפה, יעקב שחר התייחס הסכם המיוחד: "תמיד האמנתי כי דרך הספורט אפשר לפתח יחסים ידידותיים. אני שמח להביא לידיעתכם כי המועדון שלנו הוזמן לקיים משחק כדורגל ידידותי, שייקרא 'משחק השלום', באבו דאבי נגד מועדון אל עין. תשובתם החיובית והמשמחת התקבלה זה עתה ותאריך המשחק ייקבע בהמשך, לפי הלו"ז של שני המועדונים".

שחר גם הכיר תודה לגורמים שאיפשרו את שיתוף הפעולה: "אני מודה מקרב לב להוד מעלתו, מוחמד בין טאלוב אל דאראי - יו"ר חברת אל עין השקעות, שהיא הבעלים של מועדון הכדורגל, והוד מעלתו ד"ר מאטאר אל דארמקי, יו"ר מועדון הכדורגל אל עין, שאפשרו את קיום האירוע. כמו כן אני מודה לזאב קריצ'בסקי, המנכ"ל והמייסד של חברת 'WE TOP EVENTS', שיצרה את הקשר בין המועדונים".